Мајка од Банат со бензин го запали синот, лекарите се борат да го спасат момчето

С.М.(44) од Српска Црња (Банат) го полила синот А.Т.(26) со бензин и го запалила во семејната куќа.А.Т. со тешки изгореници по целото тело бил префрлен прво во ...
| | веќе видена | слични

Вознемирувачко видео од Рио де Жанеиро го прикажува моментот кога една жена го полила со алкохол на својот сопруг и го запалила. Ана Марија Паикао го призна ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Останато

Првиот вицепремиер за европски прашања Бојан Маричиќ и секретар за меѓународна соработка на СДСМ очекува во вториот круг од претседателските избори да се ...
сите 257 | | | веќе видена

Гробот на Алексеј Навални во Москва и денеска беше покриен со цвеќе, а неговите сонародници сè уште доаѓаат да му оддадат почит. Редот на гробиштата Борисово ...
сите 170 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, упати благодарност до сите граѓани кои денеска се потпишаа за кандидатот за претседател на партијата, Гордана ...
сите 483 | | | веќе видена

Народниот правобранител Насер Зибери јавно им одржа лекција на извршителите и судиите, кои седум месеци одбиваат да ги применуваат измените на Законот за ...
сите 164 | | | веќе видена

Реагирајќи на изјавата на францускиот претседател Емануел Макрон дека „ништо не може да се исклучи“ кога станува збор за можноста за распоредување на западни ...
сите 256 | | | веќе видена

Пендаровски Стево без срам и перде денес вели дека никој не можел да го контролира. Да не е жално би било смешно, се вели во партиското соопштение на ...
сите 257 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мајка од Банат со бензин го запали синот, лекарите се борат да го спасат момчето

Од:
До кого (е-маил):
Порака: