(Видео) Скандал на ждрепката за ЕУРО – Во преден план звуци од порно филмови


3 копии

Eвропската куќа на фудбалот (УЕФА) отвори постапка за скандалот кој ја одбележа ждрепката за Европското првенство кое наредното лето ќе се игра во Германија. ...
| | веќе видена | слични

Извлекување на групите за Европското првенство во фудбал стана најновиот настан нарушен од „секс звуци“ откако порнографски звуци се слушаа додека учесниците ...
| | веќе видена | слични

Вчера во Хамбург се одржа ждрепката за групите на Европското првенство , а овој настан беше одбележан и со момент во кој во салата се слушнаа звуци од порно ...
| | веќе видена | слични

Вчера беа извлечени групите за Европското првенство , а на социјалните мрежи по ждребот се споделува ситуација од моментот кога беше извлечен нашиот сосед ...
| | веќе видена | слични

Ждрепката за ЕП 2024 вчера ја одбележа невиден скандал. За време на церемонијата, додека милиони гледачи го следеа преносот на ТВ приемниците, се слушаше звук ...
| | веќе видена | слични

Останато

Наместо да мудрува, Кузеска нека им каже на пратениците од СДС да поддржат продолжување на важноста на пасошите предлог на ВМРО-ДПМНЕ. Пратеникот Бране ...
сите 301 | | | веќе видена

Кумановскиот градоначалник Максим Димитриевски влегува во трка за претседател. Тој ќе биде кандидат на Движењето ЗНАМ – За наша Македонија. Информацијата ...
сите 149 | | | веќе видена

Македонската активистка од Франција, Сузана Сурловски-Георгиевска, претседателка на Асоцијацијата „Блаже Конески“ од Париз, сподели на Фејсбук за голготата на ...
сите 99 | | | веќе видена

Најмалку девет имиња влегуваат во трката за претседателските избори што треба да се одржат на 24 април (прв круг) и на 8 мај (втор круг) годинава во Северна ...
сите 120 | | | веќе видена

Израелскиот кризен центар за силување ги повика Обединетите нации и другите меѓународни тела да се справат со „систематската, насочена сексуална злоупотреба“ ...
сите 12 | | | веќе видена

Дали Демократската унија за интеграција и нејзиниот лидер Али Ахмети денеска меѓу редови најавија можен бојкот на претседателските избори во вториот круг? Ова ...
сите 167 | | | веќе видена

Додека надвор од Собранието обезбедувањето на Мицкоски тепа полицајци, внатре, пратениците на ДПМНЕ блокираат закони со кои се овозможува решавање на ...
сите 152 | | | веќе видена

Маркетингот каков што го имаме во државата е светски феномен, државата да им го плаќа маркетингот на партиите, тоа го нема никаде. Никогаш во предизборието од ...
сите 121 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Скандал на ждрепката за ЕУРО – Во преден план звуци од порно филмови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: