Уапсена скопјанка која терала малолетнички да имаат секс со возрасни мажи

2 копии

Труење со хлор во елитен хотел на брегот на охридското езеро.Петмина возрасни и две малолетни деца откако го користеле затворениот хотелски базен манифестирале ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Седум лица во болница, се затруле со хлор во хотел на брегот на Охридското Езеро, информира СВР Охрид. „На 08.12.2023 во 19.55 часот во СВР Охрид е пријавено ...
| | веќе видена | слични

Седум лица, од кои две малолетни, завршија во болница поради знаци на труење со хлор откако синоќа користеле затворен хотелски базен на брегот на Охридското ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Секторот за внатрешни работи и Охрид информираше дека вчера вечерта, во 19.55 часот во СВР Охрид е пријавено дека во хотел на брегот на Охридското Езеро, ...
| | веќе видена | слични

Скопјанка овозможила возрасни да имаат секс со малолетнички и да ги снимаат Александра Спасеска 02.12.2023 / 10:17 Хроника Околу 6 часот вчера Скопје приведена ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Изборот за претседател на државата во Собрание не е услов за формирање идна владина коалиција, туку предлог, идеја за која бараме да се дискутира и да се ...
сите 390 | | | веќе видена

Лидерот на руската опозиција Алексеј Навални почина од природна смрт од згрутчување на крвта, изјави шефот на украинската воена разузнавачка служба (ГУР) Кирил ...
сите 465 | | | веќе видена

Од ВМРО-ДПМНЕ обвинуваат дека СДСМ уште еднаш ја докажале својата неспособност. Како што истакнуваат од партијата, помпезното пречекување на обрасци на граница ...
сите 357 | | | веќе видена

Владимир Блажев од ДНК преку фејсбук информира дека утре во 22 часот завршува лицитацијата на нивната награда Златна бубамара, за хуманитарната помош за ...
сите 193 | | | веќе видена

Невообичаено топлото време за овој период од годината, благодарение на топлиот метеоролошки феномен „Ел Нињо” ќе продолжи и во текот на следната недела, ...
сите 184 | | | веќе видена

Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху денеска изјави дека офанзивата во Рафа, дури и ако биде одложена поради прекинот на огнот, ќе му овозможи на Израел да ...
сите 183 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Уапсена скопјанка која терала малолетнички да имаат секс со возрасни мажи

Од:
До кого (е-маил):
Порака: