Јувентус ќе се засилува од Балканот: На мета фудбалери на Звезда и Будуќност?!


Екипата на Јувентус во јануари сака да го подмлади тимот, а на мета има неколку фудбалери за ово јпреоден рок. Според информациите на „Газета дело Спорт“, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

МИЛАН е подготвен да започне преговори со менаџерот на репрезентативецот на Гвинеја Серху Гираси (27), објави инсајдерот Николо Скира. Станува збор за ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Денис Ундав играч на Брајтон, на позајмица во Штутгарт, ќе добие повик во репрезентацијата на Германија. Селекторот Јулијан Нагелсман е убеден дека со него ќе ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На прагот сме да ја поздравиме историската победа со мнозинство пратеници во македонскиот парламент на коалицијата „Твоја Македонија“ предводена од ВМРО-ДПМНЕ, ...
сите 772 | | | веќе видена

ГЛАСАА БОЛНИТЕ, ЗАТВОРЕНИЦИТЕ И ДИЈАСПОРАТА Претседателот на Државната изборна комисија (ДИК), Александар Даштевски вечерва соопшти дека денешниот изборен ден ...
сите 343 | | | веќе видена

Иран се закани дека ако Израел пак изврши напад на нивна територија, прашање е дали ќе остане нешто од нив. Иранскиот претседател Ибрахим Раиси го доведе во ...
сите 273 | | | веќе видена

Во основно училиште на подрачјето на населба Влае во Скопје, вчера во 12:40 часот, полициски службеници од ЕВР ОКР Карпош лишиле од слобода ученик (штитеник од ...
сите 320 | | | веќе видена

ЈП Паркинзи на општина Центар и општина Центар во соработка со Сообраќајната полиција-Скопје во текот на една недела санкционираа 229 непрописно паркирани ...
сите 121 | | | веќе видена

Во врска со претстојните избори денеска во просториите на Министерството за внатрешни работи, министерот Панче Тошковски одржа состанок на кој присуствуваа ...
сите 144 | | | веќе видена

Целта на СДСМ и коалицијата е да обезбедиме поквалитетен живот и иднина која ќе ги задржи нашите деца тука во Македонија. Да обезбедиме иднина на среќни и ...
сите 117 | | | веќе видена

Како што пренесува CNN, најголемите регистрирани поплави во ОАЕ биле толку интензивни што можеле да се следат со денови преку сателити од вселената, откако ...
сите 73 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јувентус ќе се засилува од Балканот: На мета фудбалери на Звезда и Будуќност?!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: