(Видео) Спотифај ја објави најпуштаната песна во 2023 година


Уредниците на магазинот „Time“ ја избраа личноста на годината за 2023 година. Во традицијата која датира од 1927 година, личноста на годината на „Time“ ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Тејлор Свифт е личност на годината на магазинот „Тајм“. Најголемата поп ѕвезда во светот е прогласена за личност на 2023 година и се чини дека тоа ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Јелена Карлеуша на социјалните мрежи напиша дека една од нејзините колешки е „нехаризматично досадно девојче“ кое има „одлични хулахопки и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Телото на Алексеј Навални, кој почина во руската казнена колонија каде што издржуваше долгогодишна затворска казна, и е предадено на мајка му, изјави ...
сите 456 | | | веќе видена

Иако изјавите на Таравари и на Ахмети околу новиот концепт за избор на претседател на државата многумина ги поврзуваат со некаква предизборна реторика, се ...
сите 235 | | | веќе видена

Тече рокот за собирање потписи на кандидатите за претседател на претстојните избори, а истовремено тече и рокот за пријавување за гласање на дијаспората. ...
сите 251 | | | веќе видена

Грција е единствена земја членка на ЕУ која има проблем со македонските пасоши и старото име на државата, Република Македонија. Иако шефот на дипломатијата ...
сите 261 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев во интервју за Канал77 рече дека не може да стане збор за неорганизираност во МВР, ...
сите 139 | | | веќе видена

Пред два дена се одржа 27-то изданиe на „Златна Бубамара, а помеѓу наградените беше и познатиот музички бренд „ДНК за нивната соработка со Раде Врчаковски – ...
сите 193 | | | веќе видена

Потпретседателот и портпарол на Демократската унија за интеграција, Арбр Адеми на денешната прес-конференција рече дека од сите политички партии очекува ...
сите 113 | | | веќе видена

Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар над северозападна Европа, во следните часови и утре, најпрвин во западните, а потоа и во останатите ...
сите 175 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Спотифај ја објави најпуштаната песна во 2023 година

Од:
До кого (е-маил):
Порака: