(Видео) Силен ветер навали крузер во Которскиот залив

За овој трик не треба да потрошите ниту еден денар. Се што треба да направите е да ја земете старата сатенска кошула и да ги следите следните чекори. Ја ...
| | веќе видена | слични

Најпознат во јавноста како преслаткото момче кое редовно се појавуваше во филмовите во 1990-тите, Џонатан Липницки сега е возрасен маж и има 32 години. Од ...
| | веќе видена | слични

Големата годишнина од култниот календар на Пирели во 2024 година ја одбележуваат големите имиња на забавната индустрија, предводени од уникатната Наоми Кембел. ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Донатела Версаче спаѓа во групата на најекстремни примери на пластична хирургија. Креативната директорка на модната куќа „Версаче“ одамна донесе одлука да ...
| | веќе видена | слични

Најубавата докторка на светот. Стејси Наито е физијатар и шеф на клиника во Лос Анџелес. Кога не лекува пациенти, таа се натпреварува во бодибилдинг. Таа вели ...
| | веќе видена | слични

Хана Стокинг, познатата американска комичарка која на Инстаграм ја следат нешто повеќе од 26 милиони луѓе, девојката која се прослави со скечеви на социјалните ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Американскиот новинар Такер Карлсон изјави дека оние кои веруваат дека Русија може да биде вмешана во смртта на Алексеј Навални се идиоти. „Тие се идиоти. Тие ...
сите 421 | | | веќе видена

Универзитетскиот професор Денис Прешова со еден подолг пост на Фејсбук ги објаснува според него сите апсурди искажани од министерот за надворешени работи Бујар ...
сите 300 | | | веќе видена

Дали Демократската унија за интеграција и нејзиниот лидер Али Ахмети денеска меѓу редови најавија можен бојкот на претседателските избори во вториот круг? Ова ...
сите 265 | | | веќе видена

Македонската активистка од Франција, Сузана Сурловски-Георгиевска, претседателка на Асоцијацијата „Блаже Конески“ од Париз, сподели на Фејсбук за голготата на ...
сите 105 | | | веќе видена

СДСМ ќе има кандидатски листи во сите изборни единици, рече денеска претседателот на партијата и поранешен премиер, Димитар Ковачевски. Според него, во тек се ...
сите 150 | | | веќе видена

На 21 февруари, Британија воведе санкции за шест лица кои беа одговорни за арктичката казнена колонија каде што минатата недела почина рускиот опозициски лидер ...
сите 110 | | | веќе видена

Додека надвор од Собранието обезбедувањето на Мицкоски тепа полицајци, внатре, пратениците на ДПМНЕ блокираат закони со кои се овозможува решавање на ...
сите 152 | | | веќе видена

Најмалку девет имиња влегуваат во трката за претседателските избори што треба да се одржат на 24 април (прв круг) и на 8 мај (втор круг) годинава во Северна ...
сите 124 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Силен ветер навали крузер во Которскиот залив

Од:
До кого (е-маил):
Порака: