Со сезонска ски карта од Ресорт Маврово може да се скија низ поранешна Југославија

2 копии

Време зa читање: 4 минути Со купена ски карта во Ресорт Маврово може да се ужива и во убавините и услугите на „Олимпискиот центар Јахорина“, Босна и ...
| | веќе видена | слични

Поголемиот избор на нискобуџетни летови до и од Бугарија го зголеми гостопримството на странците во последните години. По топлото лето, се очекува многу ...
| | веќе видена | слични

Најавените 100 дена интензивна работа за изградба на две езера за складирање на вода за формирање вештачка снежна покривка за почеток на инвестицијата од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на државата има должност и обврска да служи на граѓаните на државата, да ги штити нивните интереси и да има лидерство кое ќе значи ...
сите 187 | | | веќе видена

Светиниколчанецот В.П. на возраст од 66 години е возачот кој загина во сообраќајката што се случи синоќа на магистралниот пат А3 Штип-Велес , додека неговата ...
сите 51 | | | веќе видена

Во сообраќајна несреќа која се случи вчера околу 18 часот на магистрален пат Кичево – Гостивар кај селото Колари животот го загуби 46 годишник од Скопје, ...
сите 102 | | | веќе видена

Министерот за здравство Илир Демири во вечерашното гостување во централниот Дневник на телевизија Сител истакна дека има решение за потешкотиите што се ...
сите 56 | | | веќе видена

Претседателот на Украина, Володимир Зеленски, изјави дека врховниот командант на вооружените сили на Украина, Олександр Сирски, има одврзани раце за сите ...
сите 47 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Со сезонска ски карта од Ресорт Маврово може да се скија низ поранешна Југославија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: