За Неда Украден и на 73 години како да застанало времето: тврди дека на себе нема грам силикон


За Неда Украден многу често се коментира дека изгледа одлично, па дури и нереално добро за жена во осмата деценија. Кога ќе ја прашате пејачката Неда Украден ...
| | веќе видена | слични

Шпанското кралско семејство го потресоа необичните тврдења на поранешниот зет на кралицата Летиција. Тој тврди дека бил во врска со кралицата пред да се ожени ...
| | веќе видена | слични

Ѕвездата на Манчестер Сити, Кајл Вокер, наводно купил вила на море од 2.5 милиони фунти за неговата поранешна партнерка Лорин Гудман, како би во неа живеела со ...
| | веќе видена | слични

 Детали вторник, 05 декември 2023 Шпанското кралско семејство деновиве е на удар откако во јавноста беше откриено дека кралицата Летиција била во врска со ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот зет на шпанската кралица Летиција Хаиме Дел Бурго неодамна упати обвиненија против познатата бринета, поранешен водител и сегашен член на ...
| | веќе видена | слични

Ако барате едноставна промена што можете да ја направите денес, еве метод што терапевтот Тифани М. Стивенс го препорачува за де-стрес секое утро, што гарантира ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот зет на шпанската кралица Летиција, Хаиме Дел Бурго неодамна изнел сензационални тврдења на сметка на познатата бринета. Имено, тој тврдел дека бил ...
| | веќе видена | слични

 „Јас сум среќен вечерва, а знаете ли зошто? Затоа што таа замина пред мене. Не мораше да помине низ агонијата и болката да ме погребе, да остане сама по ...
| | веќе видена | слични

 Детали вторник, 05 декември 2023 „Кога се откажав од надежта дека ќе станам мајка, останав бремена, и тоа по природен пат. Циклусот ми доцнеше, па направив ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Телото на Алексеј Навални, кој почина во руската казнена колонија каде што издржуваше долгогодишна затворска казна, и е предадено на мајка му, изјави ...
сите 530 | | | веќе видена

Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев во интервју за Канал77 рече дека не може да стане збор за неорганизираност во МВР, ...
сите 346 | | | веќе видена

Потпретседателот и портпарол на Демократската унија за интеграција, Арбр Адеми на денешната прес-конференција рече дека од сите политички партии очекува ...
сите 312 | | | веќе видена

Тешко носам одлуки, но стојам зад нив. Состојбата во која се наоѓа земјава бара од нас да не седиме како во ложа и да коментираме, туку да сториме нешто. Еден ...
сите 181 | | | веќе видена

Пред два дена се одржа 27-то изданиe на „Златна Бубамара, а помеѓу наградените беше и познатиот музички бренд „ДНК за нивната соработка со Раде Врчаковски – ...
сите 198 | | | веќе видена

Во склоп со длабокиот циклонски систем кој е со центар над северозападна Европа, во следните часови и утре, најпрвин во западните, а потоа и во останатите ...
сите 175 | | | веќе видена

Германската министерка за надворешни работи Аналена Бербок отпатува во јужниот украински пристанишен град Одеса, на денот кога руската инвазија врз Украина ...
сите 133 | | | веќе видена

Полициски службеници денеска лишиле од слобода малолетно лице на возраст од шеснаесет години, откако тоа физички ги нападнало. Според информациите од Секторот ...
сите 283 | | | веќе видена

Ќе ја градиме партијата во демократски дух, нема да се водиме од тоа кој на која позиција ќе биде, ниту пак кој ќе биде пратеник, вели во изјава за А1он ...
сите 292 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За Неда Украден и на 73 години како да застанало времето: тврди дека на себе нема грам силикон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: