Колку ќе заработевте ако инвестиравте во биткоин на почетокот?

Жител на сојузната американската држава Мејн добил награда од 1,35 милијарди долари на лотарија. Меѓутоа, тој не се најде на насловните страници поради ...
| | веќе видена | слични

Луѓето со проблеми со движењето и менталното здравје ќе треба да работат од дома или ќе го загубат правото на социјален надоместок во Обединетото Кралство. Ова ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бојкотот на дел од делегациите на говорот на рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров, неговите обвинувања кон Западот дека го уништува ОБСЕ, како и ...
сите 653 | | | веќе видена

Хамас вели дека е подготвен да започне преговори за ослободување на заробените израелски војници – откако ќе бидат ослободени сите жени и деца. Сепак, велат ...
сите 569 | | | веќе видена

Жолто известување е глобално полициско предупредување за исчезнато лице. Објавен е за жртви на киднапирања од родители, криминални киднапирања (киднапирања) ...
сите 193 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 232 | | | веќе видена

МВР соопшти дека денеска во СВР Тетово е извршен службен разговор со 23-годишниот Б.Л. од Мала Речица, кој е второто лице осомничено за симнување на знамето на ...
сите 93 | | | веќе видена

Украинскиот амбасадор во ОБСЕ, Евгениј Цимбаљук во обраќањето на 30. Министерски самит на ОБСЕ во Скопје, изрази благодарност до сите земји за поддршката на ...
сите 58 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Колку ќе заработевте ако инвестиравте во биткоин на почетокот?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: