Жена се пораѓа во авион во Турција, шокираните патници гледаат вистинска драма (ВИДЕО)

2 копии

Снимката од авионот, снимена на почетокот на овој месец, покажува како болничар брзо шета низ авионот носејќи бебе откако авионот слета во Турција, пренесува ...
| | веќе видена | слични

За време на викендот се урнал мал авион во скијачката област Касберг во Горна Австрија. Локалните медиуми јавија дека сите четворица патници и членови на ...
| | веќе видена | слични

Судот во Пекинг денеска започна со сослушувањата на семејствата на кинеските патници кои бараат отштета за членовите на семејството исчезнати на летот МХ370 на ...
| | веќе видена | слични

Четири лица загинаа во авионска несреќа во планинска област во Горна Австрија. Остатоците од авионот биле пронајдени на планината Касберг, по што започнала ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Набргу откако се качила на меѓународен лет на почетокот на овој месец, бремена жена била принудена да се породи во авионот , пишува „Њујорк пост“. Патниците ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По инцидентот во Собранието на Република Македонија, во кој пратеникот од редовите на партијата „Левица“, Борислав Крмов фрлаше амандмани врз потпретседателот ...
сите 161 | | | веќе видена

Руската амбасада во Бугарија соопшти дека бугарските власти дозволиле авионот на рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров да прелета низ бугарскиот ...
сите 216 | | | веќе видена

ЈП за одржување и заштита на магистралните и регионалните патишта известува дека поради обилни врнежи од снег на патниот правец Гостивар – Кичево, преку ...
сите 153 | | | веќе видена

Во Македонија постои законска пречка Кацарска јавно да го поддржува СДСМ, соопштува ВМРО-ДПМНЕ. Но, не постојат законски пречки Добрила Кацарска да си поднесе ...
сите 54 | | | веќе видена

Иако деталите за условите на заложниците се кријат поради семејствата чии најблиски остануваат во рацете на Хамас, информациите почнаа да се појавуваат. И во ...
сите 90 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи очекува набргу пред Владата да има предлог од работната група што треба да понуди решение за евентуално ...
сите 147 | | | веќе видена

Неколку сообраќајници во Скопје денеска ќе бидат затворени како дел од генералната проба во пресрет на 20. Министерски совет на ОБСЕ што од среда до петок ќе ...
сите 116 | | | веќе видена

Украина продолжува да и нанесува големи загуби на Русија, која е ослабена политички, економски и воено, изјави денеска генералниот секретар на НАТО, Јенс ...
сите 295 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Жена се пораѓа во авион во Турција, шокираните патници гледаат вистинска драма (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: