Откриена експлозивна објава на синот на Бред Пит: „Ти ги претвори животите на моите најблиски во пекол“

Британскиот Дејли Мејл откри објава на Инстаграм направена од Пакс Тиен Џоли Пит за Денот на таткото 2020 година. Во него, тој го нарекува својот татко „кретен ...
| | веќе видена | слични

Поранешниот сопруг на Џенифер Анистон, Бред Пит, ја открил нејзината добро чувана тајна во извесно интервју кое никогаш не било емитувано, пишува магазинот ...
| | веќе видена | слични

 Детали сабота, 25 ноември 2023 Дејвид Бекам ѝ сечка краставички на ќерката, а Клинт Иствуд и на 93 години напорно работи. Како изгледаат познатите личности ...
| | веќе видена | слични

Пред неколку дена посвоениот син на Анџелина Џоли и Бред Пит, Пакс, предизвика бурни реакции кога на Инстаграм напиша остри зборови за својот татко. Уште ...
| | веќе видена | слични

Иако Бред Пит јавно не реагира на изјавата на неговиот син кој го нарече „кретен од светска класа“, неговото мислење го откри блиска личност до познатиот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бред Пит има угледен и почитуван статус во Холивуд, но неговото семејство има сосема поинакво мислење за него. По сериозните обвинувања од неговата поранешна ...
| | веќе видена | слични

„Daily Mail“ сподели објава од Пакс Тиен, синот на Анџелина Џоли и Бред Пит од 2020 година, во која тој го нарекол својот татко „кретен од светска класа поради ...
| | веќе видена | слични

Синот на Бред Пит и Анџелина Џоли, Пакс, го нарече својот татко „серко“ кој прави неговите четири најмали деца да треперат од страв од него. – Го претвори ...
| | веќе видена | слични

 Топ листи „Постојано и постојано докажуваш дека си ужасна и неподнослива личност. Немаш никакво сочувство и емпатија кон твоите 4 најмлади деца кои треперат ...
| | веќе видена | слични

Останато

Осомничениот за убиствата на Вања Ѓурчевска и Панче Жежовски од Велес, Љупчо Палевски, кој е во притвор во Турција, доколку има добар адвокат, може комплетно ...
сите 567 | | | веќе видена

Координаторот на пратеничката група на СДСМ, Јован Митрески, ќе биде претседател ба Собранието за време на 100-те дена техничка влада пред редовните ...
сите 284 | | | веќе видена

Претседателот на СAД Џо Бајден утре ќе биде домаќин на својот украински колега Володимир Зеленски, со кого ќе има средба во Белата куќа. Бајден го повика ...
сите 165 | | | веќе видена

Цела недела помина откако македонската јавност беше потресена од веста за убиството на 14-годишната Вања Ѓорчевска од Скопје и на 74-годишниот Панче Жежовски ...
сите 91 | | | веќе видена

Катерина Атанасова, директорка на ОУ „Ј.Х.песталоци“, за хрватскиот весник Недељног iизјавила дека утрото кога Вања не дошла на настава, класната се јавила кај ...
сите 95 | | | веќе видена

МВР соопшти дека вчера (9.12.2023) во 13 часот, 44 годишниот гостиварец Т.М. пријавил дека на ул.„Илинденска“ во Гостивар, едно лице со патничко возило „голф ...
сите 178 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Откриена експлозивна објава на синот на Бред Пит: „Ти ги претвори животите на моите најблиски во пекол“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: