Карвахал со емотивна порака му посака закрепнување на Гави: Пријателе, ќе се вратиш уште посилен…

Шпанија дојде до посакуваната победа над Грузија, но истата падна во сенка на тешката повреда на Гави кој долго време ќе отсуствува од терените. Гави има ...
| | веќе видена | слични

Шпанскиот репрезентативец, Пабло Мартин Паез Гавира или попознат само како Гави имал успешна операција на коленото, соопшти неговиот клуб Барселона. Гави ...
| | веќе видена | слични

Шпанското „чудо од дете“ Гави го очекува долг пат кон враќање на фудбалските терени откако суперталентот на Барселона денеска беше успешно опериран во клиника ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Барселона, но и шпанската репрезентација долго време нема да може да смета на талентираниот Гави кој заработи потешка повреда на последната средба од ...
| | веќе видена | слични

Бразилецот Нејмар имаше безброј повреди на скочниот зглоб во изминатите десет години, но пред извесно време ја претрпе најтешката повреда во кариерата, која ќе ...
| | веќе видена | слични

Чави Ернандес заработи уште еден тежок удар за време на репрезентативната пауза, или всушност најтешкиот и најболниот од стартот на новата натпреварувачка ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Бојкотот на дел од делегациите на говорот на рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров, неговите обвинувања кон Западот дека го уништува ОБСЕ, како и ...
сите 650 | | | веќе видена

Жолто известување е глобално полициско предупредување за исчезнато лице. Објавен е за жртви на киднапирања од родители, криминални киднапирања (киднапирања) ...
сите 193 | | | веќе видена

Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху денеска изјави дека по завршувањето на примирјето, Израел ќе ја продолжи офанзивата на Појасот Газа чија цел е ...
сите 196 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 232 | | | веќе видена

МВР соопшти дека денеска во СВР Тетово е извршен службен разговор со 23-годишниот Б.Л. од Мала Речица, кој е второто лице осомничено за симнување на знамето на ...
сите 93 | | | веќе видена

Клиниката за гинекологија и акушерство објави дека вчера во сигурните раце на мама и на тато, дома заминале четирите бебиња од Штип, малата принцеза Леонтина и ...
сите 40 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Карвахал со емотивна порака му посака закрепнување на Гави: Пријателе, ќе се вратиш уште посилен…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: