Која е првата дама на Аргентина и девојка на новиот претседател Ел Локо? Рекол дека е добар во с*кс, а потоа го изневерила сопругот со него


2 копии

Досега, аргентинската актерка Фатима Флорез во главно била позната по своите имитации на славните и водењето на емисии, но по убедливата победа на нејзиниот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Новоизбраниот претседател на Аргентина, Хавиер Милеи, го покани претседателот на Бразил, Луис Инасио Лула да Силва на неговата инаугурација и покрај тензиите ...
| | веќе видена | слични

Работничките здруженија и организации во Аргентина веќе најавуваат протести и штрајкови против „лудите“ политики на новоизбраниот претседател Хавиер Милеи, ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Новоизбраниот претседател на Аргентина, Хавиер Милеи денеска изјави дека затворањето на Централната банка на Аргентина „не е прашање за кое може да се ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Фатима Флорез е новата прва дама на Аргентина, а позната е и како водителка, актерка, комичарка и имитаторка. Девојката на новоизбраниот претседател на ...
| | веќе видена | слични

Кинеското министерство за надворешни работи денеска оценило дека би било „сериозна грешка“ на аргентинската дипломатија, доколку таа земја ги прекине врските ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Министерството за надворешни работи на Кина денеска оцени дека би било „сериозна грешка“ за аргентинската дипломатија доколку земјата ги прекине односите со ...
| | веќе видена | слични

Портпаролката на кинеското Министерство за надворешни работи Мао Нинг на редовна прес-конференција изјави дека Кина е важен трговски партнер за Аргентина и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Израел и Хамас до сега ги исполнија своите обврски за размена на заробеници според првите четири дена од договорот за прекин на огнот. Палестинците во Газа ја ...
сите 586 | | | веќе видена

По инцидентот во Собранието на Република Македонија, во кој пратеникот од редовите на партијата „Левица“, Борислав Крмов фрлаше амандмани врз потпретседателот ...
сите 161 | | | веќе видена

ЈП за одржување и заштита на магистралните и регионалните патишта известува дека поради обилни врнежи од снег на патниот правец Гостивар – Кичево, преку ...
сите 152 | | | веќе видена

Во Македонија постои законска пречка Кацарска јавно да го поддржува СДСМ, соопштува ВМРО-ДПМНЕ. Но, не постојат законски пречки Добрила Кацарска да си поднесе ...
сите 54 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи очекува набргу пред Владата да има предлог од работната група што треба да понуди решение за евентуално ...
сите 148 | | | веќе видена

Украина продолжува да и нанесува големи загуби на Русија, која е ослабена политички, економски и воено, изјави денеска генералниот секретар на НАТО, Јенс ...
сите 295 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје поведе постапка против 23-годишна жена осомничена за лажно пријавување кривично дело. Како што информира Јавното ...
сите 42 | | | веќе видена

Либанското шиитско движење „Хезболах“ соопшти дека почнало да плаќа отштета на земјоделците и другите луѓе чиј имот е оштетен во судирите и огнот со Израел ...
сите 116 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Која е првата дама на Аргентина и девојка на новиот претседател Ел Локо? Рекол дека е добар во с*кс, а потоа го изневерила сопругот со него

Од:
До кого (е-маил):
Порака: