Дејвид Гета и 25 години помладата девојка чекаат дете


Имено, парот се вратил од викенд одмор во Монтана. Со нив бил и нивниот син. Фотографите ги фатија Харисон и Калиста како се гушкаат и бакнуваат. Потсетуваме, ...
| | веќе видена | слични

Веста дека фолк-пејачката Анета Мицевска по дваесет и две години брак со музичарот Џими Мицевски, се разведува беше топ вест изминaтиот период низ медиумите. ...
| | веќе видена | слични

Актерскиот пар Мирај Грбиќ и Марија Омаљев Грбиќ во август објавиле дека го очекуваат своето второ дете. Тогаш Марија го покажала веќе зголемениот труднички ...
| | веќе видена | слични

Останато

На завчерашната прес конференција на Министерството за внатрешни работи, на која Министерот Оливер Спасовски соопшти дека во Турција е уапсен Љупчо ...
сите 750 | | | веќе видена

Поранешниот премиер, исто така, ќе вети „непоколеблива поддршка на Велика Британија за Украина“ и ќе разговара за војната меѓу Израел и Хамас во Газа, соопшти ...
сите 557 | | | веќе видена

Израел ја критикуваше шефицата на агенцијата за деца на ОН откако таа го осуди сексуалното насилство извршено од милитантите на Хамас врз жените за време на ...
сите 276 | | | веќе видена

Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху изјави дека израелската армија (ИДФ) ќе мора да одржува безбедносна контрола над Појасот Газа долго по завршувањето на ...
сите 223 | | | веќе видена

Новинарот Фуркан Салиу, објави видео снимка, на која вели дека снимени се грабнувачите на Вања, додека патуваат кон селото Бразда, каде девојчето е убиено, а ...
сите 74 | | | веќе видена

Вицепремиерката задолжена за добри политики на владеење Славица Грковска денеска во врска со ставањето на поранешниот вицепремиер Кочо Анѓушев на „црната ...
сите 66 | | | веќе видена

Израелската армија (ИДФ) објави дека нејзината 98-ма дивизија влегла во Кан Јунис и почнала со операции во градот на југот на Појасот Газа.ИДФ соопшти дека е ...
сите 91 | | | веќе видена

Игор Јуриќ од Центарот за исчезнати и малтретирани деца за Радиотелевизија Србија вели дека државата е во голема мера одговорна за киднапирањето и убиството на ...
сите 226 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дејвид Гета и 25 години помладата девојка чекаат дете

Од:
До кого (е-маил):
Порака: