Леао за односот со Ибрахимовиќ: Тој ми зборуваше само кога…


2 копии

Милан оствари победа над Фиорентина од 1-0 во средба која освен по трите бода за домаќините ќе биде запаметена по тоа што беше испишана историја во Серија А. ...
| | веќе видена | слични

Милан оствари тешка победа од 1-0 над Фиорентина, а Франческо Камарда стана најмладиот фудбалер кој заиграл во Серија А. Единствениот погодок на мечот беше ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фудбалерите на Милан ја совладаа Фиорентина минимално со 1:0 на „Сан Сиро“, во рамките на 13. коло од Серија А. Избраниците на Стефано Пиоли ја прекинаа ...
| | веќе видена | слични

Во последниот натпревар од саботната програма во 13 коло од најквалитетната италијанска лига фудбалерите на Милан со 1:0 на домашен терен ја совладаа ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Украинскиот амбасадор во ОБСЕ, Евгениј Цимбаљук во обраќањето на 30. Министерски самит на ОБСЕ во Скопје, изрази благодарност до сите земји за поддршката на ...
сите 633 | | | веќе видена

Законите во Македонија не предвидуваат рок од еден или два дена за почнување на истрага кога ќе исчезне малолетник. Веднаш по пријавата, се тргнува во акција – ...
сите 194 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 183 | | | веќе видена

Израелските одбранбени сили потврдија дека Хамас предал две жени со двојно, руско и израелско, државјанство на Црвениот крст во Појасот Газа. – Според ...
сите 128 | | | веќе видена

МВР соопшти дека денеска во СВР Тетово е извршен службен разговор со 23-годишниот Б.Л. од Мала Речица, кој е второто лице осомничено за симнување на знамето на ...
сите 93 | | | веќе видена

Клиниката за гинекологија и акушерство објави дека вчера во сигурните раце на мама и на тато, дома заминале четирите бебиња од Штип, малата принцеза Леонтина и ...
сите 40 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Леао за односот со Ибрахимовиќ: Тој ми зборуваше само кога…

Од:
До кого (е-маил):
Порака: