Стефан и Тара го имитираат Новак: Децата на Ѓоковиќ во елемент (ВИДЕО)

Новак Ѓоковиќ успеа да го потврди статусот на најдобар светски тенисер и славеше на завршниот АТП Мастерс во Торино и тоа откако во финалето беше подобар од ...
| | веќе видена | слични

Новак Ѓоковиќ не успеа со неговата Србија да го освои Дејвис Купот, но оваа 2023 година е повеќе од успешна за првиот светски рекет. Имено Ѓоковиќ играше во ...
| | веќе видена | слични

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ во саботата го доживеа еден од најтешките порази во кариерата против Јаник Синер, а сега се појавија фотографии од тоа што прави ...
| | веќе видена | слични

Надал не го следеше Дејвис купот во живо во родната земја но меѓу првите им го честиташе успехот на Синер, Сонего, Музети и другите италијански тенисери, што ...
| | веќе видена | слични
4 копии
повеќе

Останато

Две тинејџерки, Елефтерија С. (13) и Екатерини П. (14) од Калитеа, Грција, исчезнале вчера попладне откако наводно влегле во такси и се упатиле кон непозната ...
сите 214 | | | веќе видена

Вујко на момчињa кои ги ослободи палестинската терористичка група Хамас, вели дека милитантите ги гореле децата со цел ако избегаат, по изгорениците да ги ...
сите 72 | | | веќе видена

Регресот за годишен одмор за 2023 година треба да им биде исплатен на сите вработени во основните и средните училишта. Средствата за оваа намена се обезбедени ...
сите 87 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Парламентот го објасни новиот пакет ...
сите 261 | | | веќе видена

 Детали петок, 01 декември 2023 Четирите мали борци од Штип, кои се родија во 31-вата гестациска недела и имаа околу 1.200 грама, конечно се пуштени од ...
сите 11 | | | веќе видена

Екс шефицата на Јавното обвинителство за гонење организиран криминал и корупција, Вилма Русковска признава дека моќник или повеќе моќници вршеле притисок да ...
сите 14 | | | веќе видена

СВР Скопје со 100 отсто ефикасност во расчистување на кривични дела поврзани со дрога, ефективност од 59 проценти на дела од насилниот криминал, а откривањето ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Стефан и Тара го имитираат Новак: Децата на Ѓоковиќ во елемент (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: