Вељко Ражнатовиќ со емотивна порака објави дека чека трето дете: „Богдана, кралице моја!“

 Детали понеделник, 20 ноември 2023 Цеца во мај годинава откри дека Вељко сака трето дете и оти се надева дека ќе добие ќерка. Сега, нејзиниот син откри дека ...
| | веќе видена | слични

Синот на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ и неговата сопруга Богдана го очекуваат третото дете. Вељко ја сподели радосната вест на Инстаграм. „Доаѓа ...
| | веќе видена | слични

Останато

Израел и Хамас до сега ги исполнија своите обврски за размена на заробеници според првите четири дена од договорот за прекин на огнот. Палестинците во Газа ја ...
сите 586 | | | веќе видена

По инцидентот во Собранието на Република Македонија, во кој пратеникот од редовите на партијата „Левица“, Борислав Крмов фрлаше амандмани врз потпретседателот ...
сите 161 | | | веќе видена

ЈП за одржување и заштита на магистралните и регионалните патишта известува дека поради обилни врнежи од снег на патниот правец Гостивар – Кичево, преку ...
сите 153 | | | веќе видена

Во Македонија постои законска пречка Кацарска јавно да го поддржува СДСМ, соопштува ВМРО-ДПМНЕ. Но, не постојат законски пречки Добрила Кацарска да си поднесе ...
сите 54 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи очекува набргу пред Владата да има предлог од работната група што треба да понуди решение за евентуално ...
сите 147 | | | веќе видена

Украина продолжува да и нанесува големи загуби на Русија, која е ослабена политички, економски и воено, изјави денеска генералниот секретар на НАТО, Јенс ...
сите 295 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје поведе постапка против 23-годишна жена осомничена за лажно пријавување кривично дело. Како што информира Јавното ...
сите 42 | | | веќе видена

Либанското шиитско движење „Хезболах“ соопшти дека почнало да плаќа отштета на земјоделците и другите луѓе чиј имот е оштетен во судирите и огнот со Израел ...
сите 116 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Вељко Ражнатовиќ со емотивна порака објави дека чека трето дете: „Богдана, кралице моја!“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: