Пораки што никогаш не треба да ги отворате

Патниците кои ја користат популарната веб-страница за хотели Booking.com се предупредуваат да не наседнуваат на е-пошта со измама со барање да го потврдат ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 4 минути Купувањето преку Интернет е практичен и едноставен начин за да стигнете до огромен избор на производи без да трчате по продавници. ...
| | веќе видена | слични

Што прво ви паѓа на памет кога треба да ги наброите работите кои ви го прават животот полесен? Сигурно помислувате на вашиот мобилен, на автомобилот, куќните ...
| | веќе видена | слични

Сезоната на шопинг на крајот на годината е возбудливо време, не само за купувачите кои сакаат ценкање, туку и за онлајн злонамерните измамници кои сакаат да ја ...
| | веќе видена | слични

Пријатно изненадување за добредојде на секој нов член во семејството клиенти што примаат плата преку Комерцијална банка. Со префрлање плата во Комерцијална ...
| | веќе видена | слични

Сѐ што им треба на твоите лични финансии сега доаѓа и во еден пакет, со кој добиваш бројни банкарски услуги по пониски цени од редовните. Со новите КБ пакети ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Авионот на рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров, кој присуствуваше на состанокот на Советот на министри на ОБСЕ во Скопје, се врати во Москва, ...
сите 842 | | | веќе видена

Две тинејџерки, Елефтерија С. (13) и Екатерини П. (14) од Калитеа, Грција, исчезнале вчера попладне откако наводно влегле во такси и се упатиле кон непозната ...
сите 214 | | | веќе видена

Во Клубот на пратеници почна средбата на премиерот Димитар Ковачевски и министерката за труд и социјална политика Јованка Тренчевска со претставници на ...
сите 323 | | | веќе видена

 Детали петок, 01 декември 2023 Четирите мали борци од Штип, кои се родија во 31-вата гестациска недела и имаа околу 1.200 грама, конечно се пуштени од ...
сите 11 | | | веќе видена

Секретарот за меѓународна соработка во ВМРО-ДПМНЕ, Стефан Андоновски вечерва во емисијата „10 Минути“ на ТВ21 истакна дека тие треба да предложат технички ...
сите 175 | | | веќе видена

СВР Скопје со 100 отсто ефикасност во расчистување на кривични дела поврзани со дрога, ефективност од 59 проценти на дела од насилниот криминал, а откривањето ...
сите 68 | | | веќе видена

Јане ЧЕНТО Поминаа цели 6 години од кога се започна најподмолната акција на МОНСТРУМОТ и неговите верни слуги за промена на името и Уставот на Македонија во ...
сите 18 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пораки што никогаш не треба да ги отворате

Од:
До кого (е-маил):
Порака: