77-годишен струмичанец се обидел да ја силува неговата 64-годишна сосетка


3 копии

Малолетно момче во Скопје било сексуално злоставувано од страна на 78-годишен сосед, објави МВР. „56-годишен скопјанец пријавил дека на 25 и на 30 септември ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Полицијата денеска информира за уште еден случај на обљуба на дете во Скопје. Имено, вчера попладне 56 годишен татко од Скопје пријавил дека соседот Д.П. (78) ...
| | веќе видена | слични

Додека ги чувал овците во близина на Катланово, 39-годишниот Х.Р. од селото Отља-Липково бил грабнат и одвлечкан со возило од страна на три лица. Човекот тврди ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Огромен интерес предизвика најавената пресконференција на рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров. Новинарски екипи од земјава но и од светот се ...
сите 493 | | | веќе видена

ЛАВРОВ СО ЖЕСТОК ГОВОР Шефот на руската дипломатија кој присуствува на пленарната седница на 30. Министерски совет на ОБСЕ во Скопје имаше жесток говор и силни ...
сите 201 | | | веќе видена

Израелските одбранбени сили потврдија дека Хамас предал две жени со двојно, руско и израелско, државјанство на Црвениот крст во Појасот Газа. – Според ...
сите 670 | | | веќе видена

Помошник-државниот секретар на САД за Европа и Евроазија, Џејмс О’Брајан во интервју за „360 степени“ на МРТ 1 вели дека е важно Северна Македонија да ...
сите 340 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Димитар Ковачевски, денеска одржа тет-а-тет средба со помошникот државен секретар на САД за Европа и ...
сите 174 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

77-годишен струмичанец се обидел да ја силува неговата 64-годишна сосетка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: