Полицаецот во чиј подрум МВР најде многу дрога е началник во организиран криминал и истражител на СЈО


Човекот во чиј подрум МВР најде дрога е началник за киќриминалистички истраги и екс истражител на СЈО (Специјалното јавно обвинителство) тврдат извори во ...
| | веќе видена | слични

Откако завчера поранешниот лидер на СДСМ и екс премиер, Зоран Заев, на својот инстаграм профил објави фотографија со Алексис Ципрас, вчера, на социјалните ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Поранешниот грчки премиер Алексис Ципрас дојде во Струмица да го посети својот другар Зоран Заев.Досегашниот лидер на СИРИЗА дојде во познато струмичко кафуле ...
| | веќе видена | слични

Градоначалникот на Струмица, Костадин Костадинов, вечерва ги пречека поранешните премиери Алексис Ципрас и Зоран Заев во неговиот кабинет. Веста ја соопштија ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии

Вечерва градоначалникот на Струмица, Костадин Костадинов во неговиот кабинет ги пречека поранешните премиери Алексис Ципрас и Зоран Заев. Веста ја соопшти и на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Годишнината на ОБЕ не треба да се слави поради деградацијата на полето на безбедноста, економијата и човечките права, а говорот на колегите министри на Самитот ...
сите 470 | | | веќе видена

Израелските одбранбени сили потврдија дека Хамас предал две жени со двојно, руско и израелско, државјанство на Црвениот крст во Појасот Газа. – Според ...
сите 87 | | | веќе видена

Помошник-државниот секретар на САД за Европа и Евроазија, Џејмс О’Брајан во интервју за „360 степени“ на МРТ 1 вели дека е важно Северна Македонија да ...
сите 372 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Димитар Ковачевски, денеска одржа тет-а-тет средба со помошникот државен секретар на САД за Европа и ...
сите 174 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полицаецот во чиј подрум МВР најде многу дрога е началник во организиран криминал и истражител на СЈО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: