Заталкано зрно оштетило возило во Тетово

3 копии
3 копии
4 копии

Вчера во 22.50 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека во село Баница, струмичко, дваесет и двегодишниот И.К. од село Баница, управувајќи ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На 05.10.2023 во 22:50 часот во Полициската станица Струмица било пријавено дека во село Баница, струмичко, И.К.(22) од село Баница, управувајќи патничко ...
| | веќе видена | слични

22-годишник од струмичко избегал откако направил тешка сообраќајка, иако и самиот бил тешко повреден. На 05.10.2023 во 22.50 часот во Полициската станица ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Портпаролката на руското МНР, Марија Захарова, е причината поради која Бугарија не дозволила прелет на авионот во кој беше и рускиот шеф на дипломатијата ...
сите 404 | | | веќе видена

Американскиот државен секретар Ентони Блинкен синоќа замина за Израел бидејќи примирјето меѓу Израел и Хамас истекува утре наутро. Блинкен рече дека ќе биде ...
сите 333 | | | веќе видена

Со надеж за среќен крај, четврти ден т рае потрагата по 14-годишната Вања Ѓорчевска од Скопје, која исчезна во понеделникот (27.11.), околу 7.30 часот наутро, ...
сите 177 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 221 | | | веќе видена

Инстантна и успешна акција на МВР Полициски службеници на СВР-Тетово, завчеравечер (28 ноември), околу 23.30 часот, по преземени оперативни мерки, за само два ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Заталкано зрно оштетило возило во Тетово

Од:
До кого (е-маил):
Порака: