НОВО од Комерцијална банка - Пакет бесплатни производи и дигитални услуги за млади без плата

Пакет бесплатни финансиски производи и услуги понуди Комерцијална банка за млади без редовна плата со цел да останат амбициозни, активни и динамични. Во ...
| | веќе видена | слични

Народна банка направи алатка со која граѓаните многу лесно може да направат споредба за висината на надоместоците кои ги наплаќаат банките во земјава за ...
| | веќе видена | слични
5 копии
3 копии

Отсега, финтек-компаниите и банките ќе може да понудат нови услуги користејќи ја платформата за отворено банкарство на КИБС. Новолансираната платформа за ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Во филијалата на Комерцијална банка во Штип има отворена позиција за помлад соработник за оперативно работење. Со ангажман на ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Време зa читање: 3 минути Новата алатка на Народната банка за споредба на надоместоците помеѓу давателите на платежните услуги придонесува кон поголема ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Исплатата на паричната помош од социјалната, детската и цивилната заштита ќе почне утре (четврток), информираат од НЛБ Банка. На банкоматите, своите ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 3 минути Специјалист за човечки ресурси и е потребен на Силк Роуд банка, кој би работел 8 часа дневно, односно 40 часа неделно, од понеделник ...
| | веќе видена | слични

Новата алатка на Народната банка за споредба на надоместоците кои граѓаните ги плаќаат во своите банки треба да ја зголеми транспарантноста на истите и да ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии

ПроКредит банка, како дигитална банка посветена на развој на локалната бизнис-заедница, преку своите професионални услуги постојано привлекува прогресивни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Западната дипломатија триумфираше на Самитот на земјите-членки на Организацијата за безбедност и соработка во Европа (ОБСЕ) што се одржа во Скопје, велат ...
сите 684 | | | веќе видена

Во серијата написи во српските медиуми, каде грабнувањето и трагичното убиство на 14-годишната Вања Ѓорчевска и 74-годишниот велешанец Панче Жежовски е на сите ...
сите 318 | | | веќе видена

Портпаролот на УНИЦЕФ Џејмс Елдер изјави дека никој не се чувствува безбедно во јужниот дел на Појасот Газа бидејќи бомбите паѓаат на секои 10 минути и изрази ...
сите 153 | | | веќе видена

ОБВИНИТЕЛСТВОТО И ПОЛИЦИЈАТА ДАДОА ДЕТАЛИ ЗА УБИСТВАТА НА ВАЊА И ПАНЧЕ Девојчето било грабнато од влезот во кој живее, по добиени сознанија од таткото кога ...
сите 192 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски вечерва се запиша во книгата на жалост отворена во ООУ „Јохан Хајрих Песталоци“ во Скопје по повод смртта на 14-годишната Вања ...
сите 82 | | | веќе видена

Наместо МВР да праќа паушални соопштенија треба веднаш да одговори кога Оливер Спасовски дознал за извршителите на грозоморните убиства и дали криеле и не ...
сите 74 | | | веќе видена

Во втората половина на декември пензионерите, учениците и студентите ќе ја добијат првата рата парична помош од државата, дел од последниот пакет антикризни ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НОВО од Комерцијална банка - Пакет бесплатни производи и дигитални услуги за млади без плата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: