Скопјанец нападнал вработен во казино во Аеродром


3 копии

Приведен e скопјанец кој се заканувал на неговата мајка и малолетна ќерка. Пред два дена во 13.50 часот на подрачјето на Карпош, полициски службеници од ...
| | веќе видена | слични

Хорор во скопската населба Кисела Вода. Полицијата приведе скопјанец кој ги нападнал сопругата и нејзината мајка. Во четвртокот во 21 часот во Кисела Вода, ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Вчера во Полициската станица Чаир, татко на малолетно момче пријавил дека на улицата Костурска, неговиот малолетен син бил физички нападнат од повеќе ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии

Синоќа во 21 часот во Кисела Вода, полициски службеници го привеле З.Б.(46) од Скопје, затоа што физички ја нападнал неговата 40-годишна сопруга и нејзината ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерството за надворешни работи вечерва соопшти дека средбата на која присуствувале актуелниот и идниот претседавач на ОБСЕ и шефот на руската дипломатија ...
сите 573 | | | веќе видена

Потсетуваат дека задолжително е да поседуваат зимска опрема, а воедно да ја приспособат брзината според условите на патот. - Есенските врнежливи денови, покрај ...
сите 203 | | | веќе видена

Денеска беа ослободени две жени, жителки на Израел, киднапирани на 7 октомври, за време на вооружениот напад изведен од Хамас. Израел објави дека тоа се ...
сите 98 | | | веќе видена

Степенот на безбедност во Скопје, за денешниот Самит на ОБСЕ е подигнат на високо ниво, сите капацитети на МВР се ставени на располагање и со тоа се ќе помине ...
сите 65 | | | веќе видена

Првиот човек на Движењето Беса и актуелен коалиционен партнер на ДПМНЕ во советот на Тетово, сецесионистот Билал Касами, честитајќи го Денот на знамето на ...
сите 104 | | | веќе видена

Со оглед на фактот што денеска е последен ден од работата на анкетната комисија и сè уште немаме закажано продолжение, станува јасно дека ВМРО-ДПМНЕ и ...
сите 123 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Скопјанец нападнал вработен во казино во Аеродром

Од:
До кого (е-маил):
Порака: