Јелена Ѓоковиќ во Скопје на премиера на документарен филм во рамките на Фондацијата Новак

Сопругата на најдобриот тенисер на светот Новак Ѓоковиќ, Јелена Ѓоковиќ, вчера го посети нашиот главен град. Поводот беше премиерата на документарниот филм ...
| | веќе видена | слични

Јелена Ѓоковиќ, програмска директорка на фондацијата „Новак Ѓоковиќ“ Траумата не е она што ти се случило. Траумата е она што се променило во тебе поради тоа ...
| | веќе видена | слични

Јелена Ѓоковиќ, сопругата на најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ, синоќа во Скопје како глобален директор на Фондацијата „Новак“ учествуваше на ...
| | веќе видена | слични

Сопругата на најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ, Јелена го посети Скопје и Македонија како дел од активностите на фондацијата Новак Ѓоковиќ, посета при ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сопругата на Новак Ѓоковиќ , Јелена вчера беше во Скопје каде што го промовираше работењето на „фондацијата Новак Ѓоковиќ“. Јелена од македонската престолнина ...
| | веќе видена | слични

Сопругата на најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ, Јелена која вчера ја промовираше „фондацијата Новак Ѓоковиќ“ во Скопје со преубави спомени си замина од ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бојкотот на дел од делегациите на говорот на рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров, неговите обвинувања кон Западот дека го уништува ОБСЕ, како и ...
сите 649 | | | веќе видена

Жолто известување е глобално полициско предупредување за исчезнато лице. Објавен е за жртви на киднапирања од родители, криминални киднапирања (киднапирања) ...
сите 193 | | | веќе видена

Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху денеска изјави дека по завршувањето на примирјето, Израел ќе ја продолжи офанзивата на Појасот Газа чија цел е ...
сите 168 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 232 | | | веќе видена

МВР соопшти дека денеска во СВР Тетово е извршен службен разговор со 23-годишниот Б.Л. од Мала Речица, кој е второто лице осомничено за симнување на знамето на ...
сите 93 | | | веќе видена

Клиниката за гинекологија и акушерство објави дека вчера во сигурните раце на мама и на тато, дома заминале четирите бебиња од Штип, малата принцеза Леонтина и ...
сите 40 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јелена Ѓоковиќ во Скопје на премиера на документарен филм во рамките на Фондацијата Новак

Од:
До кого (е-маил):
Порака: