Џејмс Ган ги отфрли наводите дека ВИ го пишува сценариото за „Брајтбурн 2“


Ликот е всушност спротивност на Супермен... „Злобниот“ Супермен - Брендон со тек на времето, развива комплекс на супериорност и почнува да го убива секој што ...
| | веќе видена | слични

Објавен е првиот тизер за новиот шпионски трилер наречен „Argylle“, во кој главната улога му е доверена на Хенри Кавил. Покрај ѕвездата од филмовите за ...
| | веќе видена | слични

Останато

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 183 | | | веќе видена

Израелските одбранбени сили потврдија дека Хамас предал две жени со двојно, руско и израелско, државјанство на Црвениот крст во Појасот Газа. – Според ...
сите 74 | | | веќе видена

МВР соопшти дека денеска во СВР Тетово е извршен службен разговор со 23-годишниот Б.Л. од Мала Речица, кој е второто лице осомничено за симнување на знамето на ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џејмс Ган ги отфрли наводите дека ВИ го пишува сценариото за „Брајтбурн 2“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: