35-годишен маж загина во пожарот во зградата во Хром


Според тамошните медиуми, како што пренесува британски Експрес, свештеникот организирал оргии во стан во сопственост на црквата. Свештеникот наводно ангажирал ...
| | веќе видена | слични

Соседите велат дека минатата недела повикале полиција бидејќи слушнале вознемирувачки звуци во станот. Вчера, по пријава за можен инцидент, во станот на ...
| | веќе видена | слични

Полски свештеници правеле оргија со жиголо, му се слошило, не му помогнале веднаш Александра Спасеска 25.09.2023 / 14:46 Свет Полски медиуми јавуваат дека ...
| | веќе видена | слични

Полските медиуми јавуваат дека неколку свештеници во градот Даброва Горница организирале оргии во зграда што и припаѓа на парохијата. Според локалните медиуми, ...
| | веќе видена | слични

Со пожарот во Хром некој сакал да го сокрие убиството на младиот скопјанец. По извршена обдукација, утврдени се траги на насилство и насилна смрт, како ...
| | веќе видена | слични
5 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

На интернет веќе функционира интернет-страницата „Најди ме“, која споделува податоци на македонски, албански и ромски јазик, но иако страницата постои, не е ...
сите 179 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 220 | | | веќе видена

Инстантна и успешна акција на МВР Полициски службеници на СВР-Тетово, завчеравечер (28 ноември), околу 23.30 часот, по преземени оперативни мерки, за само два ...
сите 82 | | | веќе видена

За ВМРО-ДПМНЕ лидерска средба е прифатлива за понеделник после 11 часот на која би се разговарало за конечно прецизирање на датум за избори, прифаќање на ...
сите 329 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

35-годишен маж загина во пожарот во зградата во Хром

Од:
До кого (е-маил):
Порака: