Поради оваа фотографија Меган и Хари го напуштиле кралското семејство? Кога ја погледнале, ја сфатиле бруталната порака

Иако со месеци се шпекулираше дека принцот Хари и Меган Маркл, војводата и војвотката од Сасекс, не се во одлични односи со британското кралско семејство, сите ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Улогата на Меган Маркл во серијата Suits повторно се коментира, откако од пред неколку месеци е достапна и на Netflix. Голема бура предизвика нејзин поранешен ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Меган Маркл како актерка се прослави со хит серијата Suits, но откако се омажи за принцот Хари во 2018 година, таа го напушти сетот. Кога војводата од Сасекс ...
| | веќе видена | слични

Странските медиуми открија дека неодамнешната посета на Обединетото Кралство на принцот Хари завршила неславно, бидејќи кралското семејство, предводено од ...
| | веќе видена | слични

Само два дена откако Бакингемската палата објави специјален портрет, војводата и војвотката од Сасекс објавија дека повеќе нема да бидат членови на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 183 | | | веќе видена

Израелските одбранбени сили потврдија дека Хамас предал две жени со двојно, руско и израелско, државјанство на Црвениот крст во Појасот Газа. – Според ...
сите 125 | | | веќе видена

Степенот на безбедност во Скопје, за денешниот Самит на ОБСЕ е подигнат на високо ниво, сите капацитети на МВР се ставени на располагање и со тоа се ќе помине ...
сите 264 | | | веќе видена

МВР соопшти дека денеска во СВР Тетово е извршен службен разговор со 23-годишниот Б.Л. од Мала Речица, кој е второто лице осомничено за симнување на знамето на ...
сите 88 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поради оваа фотографија Меган и Хари го напуштиле кралското семејство? Кога ја погледнале, ја сфатиле бруталната порака

Од:
До кого (е-маил):
Порака: