„СОПСТВЕНИКОТ НА ВИЛАТА ВО ГРЦИЈА НИ ГО УНИШТИ ОДМОР“: Реакцијата на газдата ги шокирала, еве за што се морале да доплатат

Сезоната на одмори полека привршува, но на социјалните мрежи сè уште можеме да прочитаме различни искуства од популарните дестинации на нашите туристи, особено ...
| | веќе видена | слични

Не стивнуваат негативните искуства од летните одмори во Грција. Една членка во групата „Во живо од Грција“, сподели искуство од нејзиниот одмор со мало дете во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 183 | | | веќе видена

Израелските одбранбени сили потврдија дека Хамас предал две жени со двојно, руско и израелско, државјанство на Црвениот крст во Појасот Газа. – Според ...
сите 135 | | | веќе видена

МВР соопшти дека денеска во СВР Тетово е извршен службен разговор со 23-годишниот Б.Л. од Мала Речица, кој е второто лице осомничено за симнување на знамето на ...
сите 93 | | | веќе видена

Клиниката за гинекологија и акушерство објави дека вчера во сигурните раце на мама и на тато, дома заминале четирите бебиња од Штип, малата принцеза Леонтина и ...
сите 40 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„СОПСТВЕНИКОТ НА ВИЛАТА ВО ГРЦИЈА НИ ГО УНИШТИ ОДМОР“: Реакцијата на газдата ги шокирала, еве за што се морале да доплатат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: