Документарецот за Дејвид Бекам без филтер ќе ја раскаже неговата приказна


Неверојатната животна приказна за една од најголемите фудбалски легенди, Дејвид Векам добива свој документарец. Документарецот, којшто ќе има четири дела, ќе ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Дејвид и Викторија Бекам неодамна ја прославија 24-годишнината од бракот, а поминаа долг пат од крајот на деведесеттите, кога се запознаа и се заљубија. ...
| | веќе видена | слични

Викторија Бекам позирала во малку поразлично издание од она на кое нејзините фанови навикнале, па добила бројни комплименти на социјалните мрежи. Имено, во ...
| | веќе видена | слични

Модната дизајнерка и една од најпознатите жени во светот Викторија Бекам со својата објава привлече големо внимание и ја информираше јавноста за својот нов ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Првата најава за документарниот серијал „Бекам“, кој ќе се емитува на Нетфликс на почетокот на октомври, веќе крена прашина. Како што самото име кажува, тој му ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Модната дизајнерка Викторија Бекам (49) откри дека таа и Дејвид Бекам (48) на почетокот морале да ја чуваат својата врска во тајност. Во вторникот беше објавен ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бојкотот на дел од делегациите на говорот на рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров, неговите обвинувања кон Западот дека го уништува ОБСЕ, како и ...
сите 665 | | | веќе видена

Жолто известување е глобално полициско предупредување за исчезнато лице. Објавен е за жртви на киднапирања од родители, криминални киднапирања (киднапирања) ...
сите 193 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 232 | | | веќе видена

Хамас вели дека е подготвен да започне преговори за ослободување на заробените израелски војници – откако ќе бидат ослободени сите жени и деца. Сепак, велат ...
сите 113 | | | веќе видена

МВР соопшти дека денеска во СВР Тетово е извршен службен разговор со 23-годишниот Б.Л. од Мала Речица, кој е второто лице осомничено за симнување на знамето на ...
сите 93 | | | веќе видена

Клиниката за гинекологија и акушерство објави дека вчера во сигурните раце на мама и на тато, дома заминале четирите бебиња од Штип, малата принцеза Леонтина и ...
сите 40 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Документарецот за Дејвид Бекам без филтер ќе ја раскаже неговата приказна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: