Девојче од Хрватска е мала регионална Инстаграм ѕвезда - шири позитива со слатки пораки за љубов и среќа (видео)

 Детали петок, 22 септември 2023 „Доволно ми е да ја видам твојата слатка насмевка и да ми се разубави денот“, „Прекрасна си. Кога имам тежок ден твоите видеа ...
| | веќе видена | слични

 Детали петок, 22 септември 2023 „Се вративме на најубавите времиња во Скопје“ – стои во објавата до видеото на Дац и Александар кои, заедно со Фиц од ...
| | веќе видена | слични

 Детали петок, 22 септември 2023 Во кратка венчаница со транспарентни делови, бел долг вел и високи бели потпетици Моника Стефановска му кажа „да“ на својот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Украинскиот амбасадор во ОБСЕ, Евгениј Цимбаљук во обраќањето на 30. Министерски самит на ОБСЕ во Скопје, изрази благодарност до сите земји за поддршката на ...
сите 632 | | | веќе видена

Жолто известување е глобално полициско предупредување за исчезнато лице. Објавен е за жртви на киднапирања од родители, криминални киднапирања (киднапирања) ...
сите 193 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 183 | | | веќе видена

Израелските одбранбени сили потврдија дека Хамас предал две жени со двојно, руско и израелско, државјанство на Црвениот крст во Појасот Газа. – Според ...
сите 128 | | | веќе видена

МВР соопшти дека денеска во СВР Тетово е извршен службен разговор со 23-годишниот Б.Л. од Мала Речица, кој е второто лице осомничено за симнување на знамето на ...
сите 93 | | | веќе видена

Клиниката за гинекологија и акушерство објави дека вчера во сигурните раце на мама и на тато, дома заминале четирите бебиња од Штип, малата принцеза Леонтина и ...
сите 40 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Девојче од Хрватска е мала регионална Инстаграм ѕвезда - шири позитива со слатки пораки за љубов и среќа (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: