Дневен хороскоп за 22.09.2023: Бикови – тензија на работното место, Девици – не им се потсмевајте на саканите

 Скорпија – Ќе бидете мотивирани да се посветите на некои запоставени обврски, но истовремено ќе бидете нервозни. Знаете што треба да направите за да си ја ...
| | веќе видена | слични

Овен Бизнис: Овните може да очекуваат многу добар работен ден, особено ако се подготвени смело да се истакнат и да преземат иницијатива за нови деловни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Постојат само неколку начини да го освоите нивното срце. Доколку некогаш сте размислувале за тоа како да го освоите срцето на некој којшто припаѓа на следните ...
| | веќе видена | слични

Кога вечерва небото ќе осветли со полна Месечина во Овен, ќе донесе наплив на нова енергија, зовриена страст и амбиција, а ќе биде особено значајна за луѓето ...
| | веќе видена | слични

Не останува уште многу до крајот на годината, но останува доволно време за да им се промени животот на некои луѓе. Овие три хороскопски знаци ќе ја пронајдат ...
| | веќе видена | слични

Астролозите порачаа дека крајот на 2023 година ќе биде навистина радосен период за претставниците на два знака на Зодијакот. Ќе ја најдат среќата по која ...
| | веќе видена | слични

Денеска има полна Месечина во Овен: На 3 хороскопски знаци ќе им донесе среќа со парите Александра Спасеска 29.09.2023 / 14:15 Живот Полната Месечина во Овен ...
| | веќе видена | слични

Оваа полна месечина ќе биде таканаречена Супермесечина, односно ќе биде поголема и посветла од просечната и се случува три до четири пати годишно. Во петок, на ...
| | веќе видена | слични

 Бик - Повторно ви се враќаат голем број стравови што сте ги потиснувале, па можно е да се чувствувате поемотивни и повознемирени од вообичаено. Последната ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Украинскиот амбасадор во ОБСЕ, Евгениј Цимбаљук во обраќањето на 30. Министерски самит на ОБСЕ во Скопје, изрази благодарност до сите земји за поддршката на ...
сите 632 | | | веќе видена

Жолто известување е глобално полициско предупредување за исчезнато лице. Објавен е за жртви на киднапирања од родители, криминални киднапирања (киднапирања) ...
сите 193 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 183 | | | веќе видена

Израелските одбранбени сили потврдија дека Хамас предал две жени со двојно, руско и израелско, државјанство на Црвениот крст во Појасот Газа. – Според ...
сите 128 | | | веќе видена

МВР соопшти дека денеска во СВР Тетово е извршен службен разговор со 23-годишниот Б.Л. од Мала Речица, кој е второто лице осомничено за симнување на знамето на ...
сите 93 | | | веќе видена

Клиниката за гинекологија и акушерство објави дека вчера во сигурните раце на мама и на тато, дома заминале четирите бебиња од Штип, малата принцеза Леонтина и ...
сите 40 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 22.09.2023: Бикови – тензија на работното место, Девици – не им се потсмевајте на саканите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: