Денешен хороскоп 22.09.2023: Што не очекува денеска според хороскопскиот знак

Овен Работа: Ништо не може да ви застане на патот денес на вашиот професионален пат, иако со голем труд и потрошувачка на енергија. Љубов: Денеска Овенот би ...
| | веќе видена | слични

Овен Бизнис: Овните може да очекуваат многу добар работен ден, особено ако се подготвени смело да се истакнат и да преземат иницијатива за нови деловни ...
| | веќе видена | слични

Овен Бизнис: Овенот и овој петок би можел да биде многу ангажиран во бизнисот, пред се кога станува збор за завршување на работата поврзана со формалности и ...
| | веќе видена | слични

Девица – неуспех на планот, Стрелец – нова врата Астролозите направија прогноза за 27 септември 2023 година за сите знаци на Зодијакот. Дознајте што ви ветува ...
| | веќе видена | слични

Овен Работа: Иако многубројните ситуации ќе бараат одредено забрзување, не е исклучено да побарате помош од некој од проверените соработници, за да завршите се ...
| | веќе видена | слични

Овен: Овенот треба да го задржи својот внатрешен оган кој ги води низ предизвиците до ѕвездите. Астролозите препорачуваат да поминуваат повеќе време надвор и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Украинскиот амбасадор во ОБСЕ, Евгениј Цимбаљук во обраќањето на 30. Министерски самит на ОБСЕ во Скопје, изрази благодарност до сите земји за поддршката на ...
сите 633 | | | веќе видена

Жолто известување е глобално полициско предупредување за исчезнато лице. Објавен е за жртви на киднапирања од родители, криминални киднапирања (киднапирања) ...
сите 193 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 183 | | | веќе видена

Израелските одбранбени сили потврдија дека Хамас предал две жени со двојно, руско и израелско, државјанство на Црвениот крст во Појасот Газа. – Според ...
сите 128 | | | веќе видена

МВР соопшти дека денеска во СВР Тетово е извршен службен разговор со 23-годишниот Б.Л. од Мала Речица, кој е второто лице осомничено за симнување на знамето на ...
сите 93 | | | веќе видена

Клиниката за гинекологија и акушерство објави дека вчера во сигурните раце на мама и на тато, дома заминале четирите бебиња од Штип, малата принцеза Леонтина и ...
сите 40 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Денешен хороскоп 22.09.2023: Што не очекува денеска според хороскопскиот знак

Од:
До кого (е-маил):
Порака: