За да го блокира погледот на брат си кон морето, ја изградил најтенката зграда на светот

4 копии

За да го блокира погледот на својот брат кон морето, еден Либанец ја изградил „најтесната зграда“ на Блискиот Исток, а многумина веруваат - и во целиот свет. ...
| | веќе видена | слични

За да го блокира погледот на својот брат кон морето, еден Либанец ја изградил „најтесната зграда“ на Блискиот Исток, а многумина веруваат – и во целиот свет. ...
| | веќе видена | слични

За да го блокира на својот брат погледот кон морето, еден Либанец ја изградил „најтесната зграда“ на Блискиот Исток, а многумина веруваат и во целиот свет. „Ал ...
| | веќе видена | слични

За да го блокира погледот на својот брат кон морето, еден Либанец ја изградил „најтесната зграда“ на Блискиот Исток, а многумина веруваат - и во целиот свет. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Израелските одбранбени сили потврдија дека Хамас предал две жени со двојно, руско и израелско, државјанство на Црвениот крст во Појасот Газа. – Според ...
сите 508 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 183 | | | веќе видена

Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху денеска изјави дека по завршувањето на примирјето, Израел ќе ја продолжи офанзивата на Појасот Газа чија цел е ...
сите 108 | | | веќе видена

МВР соопшти дека денеска во СВР Тетово е извршен службен разговор со 23-годишниот Б.Л. од Мала Речица, кој е второто лице осомничено за симнување на знамето на ...
сите 88 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Димитар Ковачевски, денеска одржа тет-а-тет средба со помошникот државен секретар на САД за Европа и ...
сите 117 | | | веќе видена

Пет предвремено родени бебиња се пронајдени мртви во болница во градот Газа, кој беше епицентар на борбите пред да стапи на сила примирјето меѓу Израел и ...
сите 66 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За да го блокира погледот на брат си кон морето, ја изградил најтенката зграда на светот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: