Татко- монструм, обвинет за убиство на 3 бебиња што му ги родиле ќерките, имал план и за синот


Пјотр Герашик (56) и неговата ќерка Паулина Герашик (20) се обвинети за инцест и убиство на новороденчиња. Секој ден сѐ повеќе и повеќе шокантни работи ...
| | веќе видена | слични

Коста Кецмановиќ (14), момчето кое на 3 мај уби девет ученици и чуварот на основното училиште „Владислав Рибникар“ во Белград, речиси пет месеци е во затворен ...
| | веќе видена | слични

Силвија Џогани зборуваше за својата нова песна, како и за промоцијата што ја одржа неодамна. На настанот се појавија многу јавни личности кои и дадоа поддршка, ...
| | веќе видена | слични

Елизабет Харли е неразделна од синот Демијан. Тоа е прекрасно, емоциите меѓу мајка и син се многу силни и нормални, но не и во ово счучај. Многумина си ...
| | веќе видена | слични

Легендарниот пејач Тома Здравковиќ, покрај неговиот брат Новица Здравковиќ, кој го следеше неговиот музички пат, имаше уште двајца браќа - Александар и Иван. ...
| | веќе видена | слични

Деновиве Елизабет Харли е неразделна од синот Демијан, а многумина велат дека нивниот однос е повеќе од бизарен и непримерен. Елизабет Харли вчеравечер била ...
| | веќе видена | слични

Жена останала во шок кога на свадбата на нејзиниот син открила дека невестата всушност е нејзината одамна изгубена ќерка. На венчавка во Кина, свекрвата ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Хамас вели дека е подготвен да започне преговори за ослободување на заробените израелски војници – откако ќе бидат ослободени сите жени и деца. Сепак, велат ...
сите 553 | | | веќе видена

Украинскиот амбасадор во ОБСЕ, Евгениј Цимбаљук во обраќањето на 30. Министерски самит на ОБСЕ во Скопје, изрази благодарност до сите земји за поддршката на ...
сите 631 | | | веќе видена

Жолто известување е глобално полициско предупредување за исчезнато лице. Објавен е за жртви на киднапирања од родители, криминални киднапирања (киднапирања) ...
сите 193 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 183 | | | веќе видена

МВР соопшти дека денеска во СВР Тетово е извршен службен разговор со 23-годишниот Б.Л. од Мала Речица, кој е второто лице осомничено за симнување на знамето на ...
сите 93 | | | веќе видена

Клиниката за гинекологија и акушерство објави дека вчера во сигурните раце на мама и на тато, дома заминале четирите бебиња од Штип, малата принцеза Леонтина и ...
сите 40 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Димитар Ковачевски, денеска одржа тет-а-тет средба со помошникот државен секретар на САД за Европа и ...
сите 132 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Татко- монструм, обвинет за убиство на 3 бебиња што му ги родиле ќерките, имал план и за синот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: