Луд пресврт во Мостар, Зрињски победи иако губеше со 3-0! (ВИДЕО)

Изјавата на познатиот холандски стручњак Дик Адвокат за Зрињски ја обиколи Европа, а вирално стана видео од навивач на клубот од Мостар во кое тој му одговори ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Дик Адвокат нема по добро да го памти фудбалското чудо во Мостар. Фудбалерите на Зрињски изведоа неверојатен пресврт во натпреварот од првото коло на групата Е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Фудбалерите на Зрињски направија неверојатен пресврт против АЗ Алкмар во Конференциската лига. Холанѓаните на полувреме заминаа со предност 0:3, на крајот ...
| | веќе видена | слични

АЗ Алкмар водеше со 3:0 на гостувањето кај Зрињски во рамките на групната фаза на Конференциската лига, а тоа дополнително го охрабри во изјавите и онака ...
| | веќе видена | слични

Останато

Не можам да бидам на иста маса со луѓе кои имаат антибугарски и антиевропски манифестации, изјави вицепремиерката и министерка за надворешни работи на ...
сите 727 | | | веќе видена

Израелските одбранбени сили (ИДФ) соопштија дека борбени авиони и хеликоптери во текот на ноќта нападнале цели во Појасот Газа, вклучително и тунели, командни ...
сите 566 | | | веќе видена

Генералниот секретар на НАТО Јенс Столтенберг денеска изјави дека европските земји ги следат сопствените интереси и не можат да го прошират производството на ...
сите 116 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски упати честитки и изрази на почит кон сите учесници во Оперативната акција „ОБСЕ 2023”, востановена по повод ...
сите 89 | | | веќе видена

Талат Џафери од ДУИ да биде премиер сто дена пред избори, а координаторот на СДСМ, Јован Митрески нов претседател на Собранието, е најверојатната варијанта за ...
сите 261 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски вели дека СДСМ е автомобил којшто вози до Вашингтон и Брисел. „Од друга страна кај ДПМНЕ што имате, имате кола направена од ...
сите 105 | | | веќе видена

Српската фудбалска репрезентација на Европското првенство ќе се натпреварува во Германија. На вчерашната ждрепка Србија се падна во групата со Англија, Данска ...
сите 75 | | | веќе видена

Медиумите пишуваат дека има заговор за уништување на водачот на палестинската терористичка група Хамас, Јахја Синвар. Тој ги води преговорите за размена на ...
сите 52 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Луд пресврт во Мостар, Зрињски победи иако губеше со 3-0! (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: