Ова се цените за iPhone 15 во Европа


Време зa читање: 2 минути Гугл очигледно ќе ви даде бесплатен Pixel Watch 2 ако однапред нарачате Pixel 8 Pro, според промотивната слика објавена од Камила ...
| | веќе видена | слични

Епл се соочува со поплаки од корисниците поради прегревање во однос на новите модели на Ајфон 15, при што некои клиенти тврдат дека телефонот станува премногу ...
| | веќе видена | слични

Јутјуберот „JerryRigEverything“ го стави „iPhone 15 Pro Max“ на истиот тест за издржливост со кој ги тестира и другите телефони, и иако на почетокот изгледало ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 3 минути Едвај една недела откако беше официјално промовиран и пуштен во продажба, новиот iPhone 15 буквално лета од полиците ширум светот. ...
| | веќе видена | слични

Кон крајот на минатата недела започна продажбата на новата генерација на телефони на Apple. Според првите рецензии, станува збор за одлични уреди кои можат да ...
| | веќе видена | слични

Откако iPhone 15 беше претставен, корисниците се жалат на проблеми со прегревање. Во својата нова објава, познатиот аналитичар и инсајдер Минг Чи Куо вели дека ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Западната дипломатија триумфираше на Самитот на земјите-членки на Организацијата за безбедност и соработка во Европа (ОБСЕ) што се одржа во Скопје, велат ...
сите 684 | | | веќе видена

Во серијата написи во српските медиуми, каде грабнувањето и трагичното убиство на 14-годишната Вања Ѓорчевска и 74-годишниот велешанец Панче Жежовски е на сите ...
сите 318 | | | веќе видена

Портпаролот на УНИЦЕФ Џејмс Елдер изјави дека никој не се чувствува безбедно во јужниот дел на Појасот Газа бидејќи бомбите паѓаат на секои 10 минути и изрази ...
сите 153 | | | веќе видена

ОБВИНИТЕЛСТВОТО И ПОЛИЦИЈАТА ДАДОА ДЕТАЛИ ЗА УБИСТВАТА НА ВАЊА И ПАНЧЕ Девојчето било грабнато од влезот во кој живее, по добиени сознанија од таткото кога ...
сите 192 | | | веќе видена

Претседателот Стево Пендаровски вечерва се запиша во книгата на жалост отворена во ООУ „Јохан Хајрих Песталоци“ во Скопје по повод смртта на 14-годишната Вања ...
сите 82 | | | веќе видена

Наместо МВР да праќа паушални соопштенија треба веднаш да одговори кога Оливер Спасовски дознал за извршителите на грозоморните убиства и дали криеле и не ...
сите 74 | | | веќе видена

Во втората половина на декември пензионерите, учениците и студентите ќе ја добијат првата рата парична помош од државата, дел од последниот пакет антикризни ...
сите 151 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова се цените за iPhone 15 во Европа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: