Згоден,успешен и многу познат!Ким Кардашијан во врска со една од најголемите спортски ѕвезди во светот?


Цел Холивуд зборува за романсата на оваа двојка,а новинарите забележале дека често се гледаат на исти места.Американските медиуми пишуваат дека е многу можно ...
| | веќе видена | слични

Латино ѕвездата, шпанскиот пејач Енрике Иглесијас по долго време објави фотографија од трите деца кои ги има со поранешната тенисерка Ана Курњикова, по повод ...
| | веќе видена | слични

350 илјади луѓе на Инстаграм ја следат Лорен Санчез, популарната свршеница на ко-основачот на Амазон, која на социјалните мрежи покажува делови од животот на ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Натпартиската и натетничка Платформа за поддршка на граѓани, жртви на здравствениот, судскиот, политичкиот систем во Македонија „Одговорност“ со повик до ...
| | веќе видена | слични

Кара Делевињ има нова тетоважа,која гордо ја покажа на фотографија на Инстаграм.И навистина е убава.Сепак,во коментарите фокусот е на нешто сосема ...
| | веќе видена | слични

Свршеникот на Анастасија Ражнатовиќ низ годините наназад често истакнува колку е поврзан со своите родители, мајката Оливера и таткото Небојша, како и со ...
| | веќе видена | слични

Жизел Бундхен го искористи своето патување во родниот Бразил за да го посети семејството и да помине извесно време со нив, бидејќи во текот на годината поради ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Израел и Хамас до сега ги исполнија своите обврски за размена на заробеници според првите четири дена од договорот за прекин на огнот. Палестинците во Газа ја ...
сите 586 | | | веќе видена

По инцидентот во Собранието на Република Македонија, во кој пратеникот од редовите на партијата „Левица“, Борислав Крмов фрлаше амандмани врз потпретседателот ...
сите 161 | | | веќе видена

ЈП за одржување и заштита на магистралните и регионалните патишта известува дека поради обилни врнежи од снег на патниот правец Гостивар – Кичево, преку ...
сите 152 | | | веќе видена

Во Македонија постои законска пречка Кацарска јавно да го поддржува СДСМ, соопштува ВМРО-ДПМНЕ. Но, не постојат законски пречки Добрила Кацарска да си поднесе ...
сите 54 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи Бујар Османи на покана на високиот претставник и потпретседател на Европската комисија, Жозеп Борел и заменик премиерот и ...
сите 126 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи очекува набргу пред Владата да има предлог од работната група што треба да понуди решение за евентуално ...
сите 148 | | | веќе видена

Украина продолжува да и нанесува големи загуби на Русија, која е ослабена политички, економски и воено, изјави денеска генералниот секретар на НАТО, Јенс ...
сите 295 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје поведе постапка против 23-годишна жена осомничена за лажно пријавување кривично дело. Како што информира Јавното ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Згоден,успешен и многу познат!Ким Кардашијан во врска со една од најголемите спортски ѕвезди во светот?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: