Баш како Одри Хепберн… Кралицата Летиција ги маѓепса сите во фустан со винтиџ крој

Шпанската кралица Летиција изгледаше неверојатно во црн фустан од „The 2nd Skin“. Таа го носеше гламурозниот црн фустан со волуменозна коса на премиерата на ...
| | веќе видена | слични

Џорџ и Амал Клуни зрачеле со исклучителен холивудски гламур додека го претставувале своето второ годишно доделување на наградите „Albie“ во њујоршката јавна ...
| | веќе видена | слични

Манекенката Бела Хадид извесно време се повлече од јавноста, а сега се врати во полн сјај. Бела позираше без коса за новата кампања на „Марк Џејкобс“, а на ...
| | веќе видена | слични

Останато

По инцидентот во Собранието на Република Македонија, во кој пратеникот од редовите на партијата „Левица“, Борислав Крмов фрлаше амандмани врз потпретседателот ...
сите 179 | | | веќе видена

Советот на Амбасадори денеска соопшти дека високо ги цени активностите на Владата, МНР, МВР и останатите државни институции, кои што преземаат сѐ со цел ...
сите 234 | | | веќе видена

ЈП за одржување и заштита на магистралните и регионалните патишта известува дека поради обилни врнежи од снег на патниот правец Гостивар – Кичево, преку ...
сите 154 | | | веќе видена

Во Македонија постои законска пречка Кацарска јавно да го поддржува СДСМ, соопштува ВМРО-ДПМНЕ. Но, не постојат законски пречки Добрила Кацарска да си поднесе ...
сите 54 | | | веќе видена

Директорот на Центарот за управување со кризи, Стојанче Ангелов, го посети мостот кај Визбегово Скопско, а ЦУК упати повторно известување и покана до дел од ...
сите 48 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи очекува набргу пред Владата да има предлог од работната група што треба да понуди решение за евентуално ...
сите 144 | | | веќе видена

Неколку сообраќајници во Скопје денеска ќе бидат затворени како дел од генералната проба во пресрет на 20. Министерски совет на ОБСЕ што од среда до петок ќе ...
сите 117 | | | веќе видена

Утрово воведена е забрана движење на тешки товарни возила на патен правец Гостивар-Кичево преку планинскиот премин Стража. Како што информираат од АМСМ, ...
сите 211 | | | веќе видена

Ништо не било најдено во компјутерот на исчезнатата 14-годишна Вања, а од снимките од надзорните камери во мали бизниси кои се наоѓаат по трасата каде ...
сите 48 | | | веќе видена

Секогаш кај што има резултати и кајшто има многу подобрување на работите, сакаат тоа да се девалвира. Како да се избориме против лажните вести? Само со ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Баш како Одри Хепберн… Кралицата Летиција ги маѓепса сите во фустан со винтиџ крој

Од:
До кого (е-маил):
Порака: