Ги развела најпосакуваните мажи во светот и кажала дека бракот не е за неа: „Не знам како е да се биде во брак, но совршено знам како треба да се разведеш“

Жената која ја нарекуваат „кралица на разводите“ е убавата адвокатка Лаура Васер (53). Причината за нејзиниот прекар лежи во тоа што таа развела многу славни ...
| | веќе видена | слични

Анџелина Џоли ќе биде на насловната страница на ноемвриското издание на магазинот „Вог“. Таа во интервју за овој весник проговори за мајчинството, за тешкиот ...
| | веќе видена | слични

Холивудската ѕвезда Анџелина Џоли ја краси насловната страница на новото издание на американскиот Vogue, а во ексклузивно интервју зборуваше за воспитувањето ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Холивудската актерка Анџелина Џоли во интервју за магазинот „Вог“ зборуваше за својот приватен живот и за бизнисот што го започнала. „Имав 26 години кога ...
| | веќе видена | слични

 Детали четврток, 28 септември 2023 „Чувствувам како да не наликувам на себеси во последниве 10 години, на начин за којшто не сакам да зборувам“ – признава ...
| | веќе видена | слични

Актерката Анџелина Џоли реши да проговори за бројни детали од нејзиниот деловен и личен живот. Таа позираше за ноемвриското издание на магазинот „Вог“ и ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Холивудскиoт актер Кевин Сорбо ја освои публиката ширум светот во текот на 90-тите години на минатиот век, како моќниот Херкул во серијата „Херкул: Легендарни ...
| | веќе видена | слични

Бред Пит во текот на својот живот бил во врска со многу познати дами, вклучувајќи ги и поранешните сопруги Џенифер Анистон и Анџелина Џоли, но „една од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По инцидентот во Собранието на Република Македонија, во кој пратеникот од редовите на партијата „Левица“, Борислав Крмов фрлаше амандмани врз потпретседателот ...
сите 161 | | | веќе видена

ЈП за одржување и заштита на магистралните и регионалните патишта известува дека поради обилни врнежи од снег на патниот правец Гостивар – Кичево, преку ...
сите 153 | | | веќе видена

Во Македонија постои законска пречка Кацарска јавно да го поддржува СДСМ, соопштува ВМРО-ДПМНЕ. Но, не постојат законски пречки Добрила Кацарска да си поднесе ...
сите 54 | | | веќе видена

Договорот меѓу Израел и Хамас ги постави основите за ослободување на најмалку 50 жени и деца заробени во Газа во замена за ослободување на најмалку 150 ...
сите 97 | | | веќе видена

Портпаролот на израелските одбранбени сили-ИДФ, контраадмирал Даниел Хагари, доцна вечерва изјави дека почна четвртото ослободување на заложниците од Појасот ...
сите 133 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи очекува набргу пред Владата да има предлог од работната група што треба да понуди решение за евентуално ...
сите 147 | | | веќе видена

Неколку сообраќајници во Скопје денеска ќе бидат затворени како дел од генералната проба во пресрет на 20. Министерски совет на ОБСЕ што од среда до петок ќе ...
сите 117 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје поведе постапка против 23-годишна жена осомничена за лажно пријавување кривично дело. Како што информира Јавното ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ги развела најпосакуваните мажи во светот и кажала дека бракот не е за неа: „Не знам како е да се биде во брак, но совршено знам како треба да се разведеш“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: