За 3 дена заработил 4,5 милиони евра!Џони Деп има нова работа и никогаш не би погодиле што е тоа


Покрај тоа што актерството го претвори во милиони и често настапува со рок бенд,холивудската суперѕвезда може да се пофали и со уште еден талент кој носи ...
| | веќе видена | слични

Свршеникот на Анастасија Ражнатовиќ низ годините наназад често истакнува колку е поврзан со своите родители, мајката Оливера и таткото Небојша, како и со ...
| | веќе видена | слични

Жизел Бундхен го искористи своето патување во родниот Бразил за да го посети семејството и да помине извесно време со нив, бидејќи во текот на годината поради ...
| | веќе видена | слични

Малиот град на западот на Франција не ја должи својата популарност на плодните лозја, замоците или вековните знаменитости. Многу луѓе првпат го пронајдоа на ...
| | веќе видена | слични

Ким Кардашијан ги изненади своите фанови кога објави фотографии за насловната страница на еден магазин на кои е целосно непрепознатлива. Имено, на сликите кои ...
| | веќе видена | слични

Станува збор за „жешка“ рагби навивачка. Најпопуларниот спорт во САД, американскиот фудбал  или рагби има се повеќе фанови и низ светот. Викендов  во НФЛ ...
| | веќе видена | слични

Шестмина млади пријатели, на возраст од 21 до 37 години се тешко повредени откако во нив влета возач кој дивееше по улиците на Тузла, Бих. Според босанските ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По инцидентот во Собранието на Република Македонија, во кој пратеникот од редовите на партијата „Левица“, Борислав Крмов фрлаше амандмани врз потпретседателот ...
сите 179 | | | веќе видена

Советот на Амбасадори денеска соопшти дека високо ги цени активностите на Владата, МНР, МВР и останатите државни институции, кои што преземаат сѐ со цел ...
сите 224 | | | веќе видена

ЈП за одржување и заштита на магистралните и регионалните патишта известува дека поради обилни врнежи од снег на патниот правец Гостивар – Кичево, преку ...
сите 154 | | | веќе видена

Во Македонија постои законска пречка Кацарска јавно да го поддржува СДСМ, соопштува ВМРО-ДПМНЕ. Но, не постојат законски пречки Добрила Кацарска да си поднесе ...
сите 54 | | | веќе видена

Директорот на Центарот за управување со кризи, Стојанче Ангелов, го посети мостот кај Визбегово Скопско, а ЦУК упати повторно известување и покана до дел од ...
сите 48 | | | веќе видена

Либанското шиитско движење „Хезболах“ соопшти дека почнало да плаќа отштета на земјоделците и другите луѓе чиј имот е оштетен во судирите и огнот со Израел ...
сите 119 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи очекува набргу пред Владата да има предлог од работната група што треба да понуди решение за евентуално ...
сите 144 | | | веќе видена

Неколку сообраќајници во Скопје денеска ќе бидат затворени како дел од генералната проба во пресрет на 20. Министерски совет на ОБСЕ што од среда до петок ќе ...
сите 117 | | | веќе видена

Утрово воведена е забрана движење на тешки товарни возила на патен правец Гостивар-Кичево преку планинскиот премин Стража. Како што информираат од АМСМ, ...
сите 211 | | | веќе видена

Ништо не било најдено во компјутерот на исчезнатата 14-годишна Вања, а од снимките од надзорните камери во мали бизниси кои се наоѓаат по трасата каде ...
сите 49 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

За 3 дена заработил 4,5 милиони евра!Џони Деп има нова работа и никогаш не би погодиле што е тоа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: