Пирс Броснан и син му Парис позираа заедно во модна кампања


3 копии

Познатиот актер Брус Вилис за првпат се појави во јавноста откако завчера во емисијата „Тудеј“ гостуваше неговата сопруга Ема Хеминг Вилис и беше на работ на ...
| | веќе видена | слични

Ема Хеминг Вилис, сопругата на актерот Брус Вилис, неодамна се појавила во ток-шоу и зборувала за борбата низ која поминуваат сите откако на нејзиниот сопруг ...
| | веќе видена | слични

Ема Хеминг го даде своето прво официјално телевизиско интервју откако беше објавена дијагнозата за деменција на нејзиниот сопруг Брус Вилис и призна дека е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Актерот Брус Вилис боледува од фронтотемпорална деменција, која му предизвикува проблеми со говорот и меморијата, како и разни промени во чувствата и ...
| | веќе видена | слични

Холивудскиот актер Мет Дејмон ужива во романтичните денови кои ги поминал на плажа во Мајами со својата пет години помлада сопруга Луцијана Баросо, на чие тело ...
| | веќе видена | слични

 Детали вторник, 26 септември 2023 За 60-тиот роденден, Пирс Броснан ја изненадил сопругата со букет од 60 рози и уште еднаш покажа дека тој и Кели ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Сопругата на Брус Вилис, Ема Хеминг Вилис, зборувајќи за здравствената состојба на популарниот американски актер, рече дека е „тешко да се знае“ дали тој е ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По инцидентот во Собранието на Република Македонија, во кој пратеникот од редовите на партијата „Левица“, Борислав Крмов фрлаше амандмани врз потпретседателот ...
сите 179 | | | веќе видена

Советот на Амбасадори денеска соопшти дека високо ги цени активностите на Владата, МНР, МВР и останатите државни институции, кои што преземаат сѐ со цел ...
сите 206 | | | веќе видена

Во Македонија постои законска пречка Кацарска јавно да го поддржува СДСМ, соопштува ВМРО-ДПМНЕ. Но, не постојат законски пречки Добрила Кацарска да си поднесе ...
сите 54 | | | веќе видена

Директорот на Центарот за управување со кризи, Стојанче Ангелов, го посети мостот кај Визбегово Скопско, а ЦУК упати повторно известување и покана до дел од ...
сите 43 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи очекува набргу пред Владата да има предлог од работната група што треба да понуди решение за евентуално ...
сите 141 | | | веќе видена

Ништо не било најдено во компјутерот на исчезнатата 14-годишна Вања, а од снимките од надзорните камери во мали бизниси кои се наоѓаат по трасата каде ...
сите 52 | | | веќе видена

Утрово воведена е забрана движење на тешки товарни возила на патен правец Гостивар-Кичево преку планинскиот премин Стража. Како што информираат од АМСМ, ...
сите 203 | | | веќе видена

Украина продолжува да и нанесува големи загуби на Русија, која е ослабена политички, економски и воено, изјави денеска генералниот секретар на НАТО, Јенс ...
сите 290 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пирс Броснан и син му Парис позираа заедно во модна кампања

Од:
До кого (е-маил):
Порака: