(Фото) Лицето го скрила, но не можела и срамот: Вака изгледа жена која слепо го слуша и следи својот сопруг – Дали е ова нормално?

Раперот Канје Вест и неговата сопруга Бјанка Ценсори присуствувале на ревијата на Мовалола за време на модната недела во Лондон. Внимателно набљудуваниот пар ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пријателите на 28-годишната девојка изразуваат сериозна загриженост за неа. Тие сметаат дека Канје ѝ го испрал мозокот и дека ја тера да се изолира, но таа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Канје Вест и Бјанка Ценсори предизвикаа бројни скандали на патувањето во Италија на кои, се чини, не им се гледа крајот. Бјанка Ценсори уште еднаш го привлече ...
| | веќе видена | слични

 Детали петок, 22 септември 2023 По скандалот во Венеција, сега Канје Вест и неговата сопруга Бјанка привлекуваат внимание со однесувањето и стајлинзите во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бојкотот на дел од делегациите на говорот на рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров, неговите обвинувања кон Западот дека го уништува ОБСЕ, како и ...
сите 663 | | | веќе видена

Жолто известување е глобално полициско предупредување за исчезнато лице. Објавен е за жртви на киднапирања од родители, криминални киднапирања (киднапирања) ...
сите 193 | | | веќе видена

Израелскиот премиер Бенјамин Нетанјаху денеска изјави дека по завршувањето на примирјето, Израел ќе ја продолжи офанзивата на Појасот Газа чија цел е ...
сите 191 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 232 | | | веќе видена

МВР соопшти дека денеска во СВР Тетово е извршен службен разговор со 23-годишниот Б.Л. од Мала Речица, кој е второто лице осомничено за симнување на знамето на ...
сите 93 | | | веќе видена

Клиниката за гинекологија и акушерство објави дека вчера во сигурните раце на мама и на тато, дома заминале четирите бебиња од Штип, малата принцеза Леонтина и ...
сите 40 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Фото) Лицето го скрила, но не можела и срамот: Вака изгледа жена која слепо го слуша и следи својот сопруг – Дали е ова нормално?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: