Бившиот сопруг на Меган Маркл ќе објави книга во која ќе изнесе детали за нивниот неуспешен брак


Бившиот сопруг на војвотката од Сасекс, Меган Маркл, ќе објави книга во која ќе изнесе детали за нивниот неуспешен брак. Меган Маркл наводно е преплашена што ...
| | веќе видена | слични

 Детали среда, 27 септември 2023 Помладиот син на пејачката Шер со години има проблеми со зависност од хероин, но и лош однос со мајка му – некогаш не ...
| | веќе видена | слични

 Детали среда, 27 септември 2023 Српскиот актер Милош Тимотијевиќ за првпат стана татко на 48 години. Тој доби син од вториот брак со сопругата Тијана, која е ...
| | веќе видена | слични

Холивудскиот актер Мет Дејмон ужива во романтичните денови кои ги поминал на плажа во Мајами со својата пет години помлада сопруга Луцијана Баросо, на чие тело ...
| | веќе видена | слични

 Детали вторник, 26 септември 2023 За 60-тиот роденден, Пирс Броснан ја изненадил сопругата со букет од 60 рози и уште еднаш покажа дека тој и Кели ...
| | веќе видена | слични

 Детали вторник, 26 септември 2023 Нови судски главоболки за Северина. Пејачката ќе се соочи со учителката која наводно го затворила во соба нејзиниот син ...
| | веќе видена | слични

 Детали вторник, 26 септември 2023 Мет Дејмон и Лусијана Баросо зад себе имаат речиси 20 години брак, 4 ќерки и никогаш не дозволија холивудската слава на Мет ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Антонела Рокузо и Лионел Меси важат за еден од најхармоничните парови во светот. Тие се во брак од 2007 година, но пред тоа биле во долгогодишна врска. Парот ...
| | веќе видена | слични

Изгледа дека Софи Тарнер го исмејува сега веќе поранешниот сопруг, Џо Џонас. Имено, таа на неколку дена пред разделбата била фотографирана со алка на која ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По инцидентот во Собранието на Република Македонија, во кој пратеникот од редовите на партијата „Левица“, Борислав Крмов фрлаше амандмани врз потпретседателот ...
сите 179 | | | веќе видена

Руската амбасада во Бугарија соопшти дека бугарските власти дозволиле авионот на рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров да прелета низ бугарскиот ...
сите 203 | | | веќе видена

Во Македонија постои законска пречка Кацарска јавно да го поддржува СДСМ, соопштува ВМРО-ДПМНЕ. Но, не постојат законски пречки Добрила Кацарска да си поднесе ...
сите 54 | | | веќе видена

Портпаролот на израелските одбранбени сили-ИДФ, контраадмирал Даниел Хагари, доцна вечерва изјави дека почна четвртото ослободување на заложниците од Појасот ...
сите 122 | | | веќе видена

Директорот на Центарот за управување со кризи, Стојанче Ангелов, го посети мостот кај Визбегово Скопско, а ЦУК упати повторно известување и покана до дел од ...
сите 39 | | | веќе видена

Ништо не било најдено во компјутерот на исчезнатата 14-годишна Вања, а од снимките од надзорните камери во мали бизниси кои се наоѓаат по трасата каде ...
сите 54 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи очекува набргу пред Владата да има предлог од работната група што треба да понуди решение за евентуално ...
сите 140 | | | веќе видена

Утрово воведена е забрана движење на тешки товарни возила на патен правец Гостивар-Кичево преку планинскиот премин Стража. Како што информираат од АМСМ, ...
сите 202 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје поведе постапка против 23-годишна жена осомничена за лажно пријавување кривично дело. Како што информира Јавното ...
сите 42 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бившиот сопруг на Меган Маркл ќе објави книга во која ќе изнесе детали за нивниот неуспешен брак

Од:
До кого (е-маил):
Порака: