BOOM ПОТРОШУВАЧКИ КРЕДИТ НА КАПИТАЛ БАНКА: Максимален износ од 900.000 денари и 0 проценти фиксна камата за првите 6 месеци

Време зa читање: < 1 минутa Граѓаните кои имаат повеќе кредитни обврски на различни места, како што се картички, потрошувачки кредити и слично, најдобро би ...
| | веќе видена | слични

Месецот на штедење во ПроКредит Банка започнува порано затоа што не е важно кој месец е, важно е да се поттикне и негува културата на штедење. Грижата за ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: < 1 минутa За работа со граѓаните, шалтерите во повеќето филијали и експозитури на Комерцијална банка повторно ќе бидат отворени до 17 часот. ...
| | веќе видена | слични

Време зa читање: 2 минути Сега имаш повеќе причини за да се радуваш на нов дом! Пониски каматни стапки, фиксна каматна стапка на 10 или 5 години и без трошоци ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Пријатно изненадување за добредојде на секој нов член во семејството клиенти што примаат плата преку Комерцијална банка. Со префрлање плата во Комерцијална ...
| | веќе видена | слични

Останато

Поранешниот премиер Љубчо Георгиевски го критикуваше екс премиерот Никола Груевски кој доби азил и престојува во Унгарија. „Груевски тоа што сам го сруши сега ...
сите 109 | | | веќе видена

Најмалку 13 млади луѓе загинаа во денеска во раните утрински часови во пожар што избувна во познат ноќен клуб во Мурсија, на југоистокот на Шпанија. Оваа ...
сите 52 | | | веќе видена

ПРАТЕНИЦИТЕ ЌЕ ГО ИСТРАЖУВААТ СКАНДАЛОТ НА ОНКОЛОГИЈА Пратеничката Рашела Мизрахи ќе биде претседтелка на Анкетната комисија што ќе ја формира Собранието за ...
сите 104 | | | веќе видена

Во брза заедничка акција на Оперативен тим Потраги во содејство со Единицата за интервентна полиција денеска во 14.20 часот на подрачјето на населба Влае лишен ...
сите 60 | | | веќе видена

Француските власти синоќа изразија жалење што Азербејџан дозволи мисија на ОН во Нагорно-Карабах дури по егзодусот на повеќе од 100. 000 Ерменци, јави Бета. ...
сите 206 | | | веќе видена

Припадниците на Армијата на Република Северна Македонија кои се дел од мултинационалните сили на НАТО во Бугарија се на ниво на задачата, мотивирани, посветени ...
сите 190 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски на денешната конференција на Унијата на ветерани на ВМРО-ДПМНЕ, во својот говор потенцираше дека сонот на ...
сите 95 | | | веќе видена

Човекот во чиј подрум МВР најде дрога е началник за киќриминалистички истраги и екс истражител на СЈО (Специјалното јавно обвинителство) тврдат извори во ...
сите 360 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

BOOM ПОТРОШУВАЧКИ КРЕДИТ НА КАПИТАЛ БАНКА: Максимален износ од 900.000 денари и 0 проценти фиксна камата за првите 6 месеци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: