Спорни се три трансфери, УЕФА покрена истрага против ПСЖ

2 копии
2 копии

Јулијан Дракслер некогаш важеше за еден од најголемите германски таленти, но никогаш не ги исполни очекувањата во целост, а неодамна стави крај на играњето ...
| | веќе видена | слични

ПСЖ може да биде во голема неволја: Катарскиот шеик сам себе си продавал играчи? Филип Здравески 19.09.2023 / 08:50 Фудбал Пари Сен-Жермен би можел да се најде ...
| | веќе видена | слични

Останато

Шефот на самопрогласената сепаратистичка држава во Нагорно-Карабах во четвртокот рече дека ентитетот ќе се распушти и ќе престане да постои до крајот на ...
сите 279 | | | веќе видена

Владата континуирано ја следи состојбата и навремено носи пакет мерки за ценовна стабилност на домашниот пазар, порача премиерот Димитар Ковачевски, во одговор ...
сите 263 | | | веќе видена

Последното убиство на мајката на три деца од Кочани со 40 убоди со нож не само што ја потресе македонската јавност, туку многу жестоко го крена гласот на ...
сите 86 | | | веќе видена

Најмалку 113 лица загинаа, а уште 150 се повредени во страотниот пожар што зафати сала за венчавки во северниот дел на Каракош во Ирак. Откриено е дека ...
сите 39 | | | веќе видена

К. Р. (21) е уапсен поради сомнение дека во студентски дом ѝ се заканувал на девојката и ѝ рекол „дека секој што ќе му пријде, вклучително и полицијата, ќе го ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Спорни се три трансфери, УЕФА покрена истрага против ПСЖ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: