Дневен хороскоп за 19.09.2023: Стрелци – не ги запоставувајте обврските, Јарци – искористете го вашиот шарм

 Девица – На работното место нема да ви недостасува мотивација, но ова не значи дека треба да се форсирате. Ако минувате низ криза во љубовта, денес конечно ...
| | веќе видена | слични

Девица – неуспех на планот, Стрелец – нова врата Астролозите направија прогноза за 27 септември 2023 година за сите знаци на Зодијакот. Дознајте што ви ветува ...
| | веќе видена | слични

Познат руски астролог открива кои два знака ќе имаат многу пари во октомври Александра Спасеска 26.09.2023 / 21:25 Живот Познатиот руски астролог Тамара Глоба ...
| | веќе видена | слични

Во петок, на 29 септември, ќе уживаме во енергијата на полната Месечина во хороскопскиот знак Овен. Деновиве ќе бидат особено специјални за припадниците на три ...
| | веќе видена | слични

Астролозите издвоиле три хороскопски знаци кои среќата во љубовта ја наоѓаат во подоцнежните години од својот живот. Додека некои луѓе ги запознаваат своите ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Фокусирајте се на креативно решавање на проблемите на работа. Вашата инвентивност и храброст може да ве донесат до иновации кои ќе ги подобрат работните ...
| | веќе видена | слични

 Вага – На професионално поле искористете го поволниот период, особено ако размислувате за драстична промена. Во љубовта ќе кажувате непромислени работи – ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Шефот на самопрогласената сепаратистичка држава во Нагорно-Карабах во четвртокот рече дека ентитетот ќе се распушти и ќе престане да постои до крајот на ...
сите 279 | | | веќе видена

Владата континуирано ја следи состојбата и навремено носи пакет мерки за ценовна стабилност на домашниот пазар, порача премиерот Димитар Ковачевски, во одговор ...
сите 263 | | | веќе видена

Последното убиство на мајката на три деца од Кочани со 40 убоди со нож не само што ја потресе македонската јавност, туку многу жестоко го крена гласот на ...
сите 86 | | | веќе видена

Најмалку 113 лица загинаа, а уште 150 се повредени во страотниот пожар што зафати сала за венчавки во северниот дел на Каракош во Ирак. Откриено е дека ...
сите 39 | | | веќе видена

К. Р. (21) е уапсен поради сомнение дека во студентски дом ѝ се заканувал на девојката и ѝ рекол „дека секој што ќе му пријде, вклучително и полицијата, ќе го ...
сите 109 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дневен хороскоп за 19.09.2023: Стрелци – не ги запоставувајте обврските, Јарци – искористете го вашиот шарм

Од:
До кого (е-маил):
Порака: