УЕФА започна истрага против ПСЖ

2 копии

Јулијан Дракслер некогаш важеше за еден од најголемите германски таленти, но никогаш не ги исполни очекувањата во целост, а неодамна стави крај на играњето ...
| | веќе видена | слични

ПСЖ може да биде во голема неволја: Катарскиот шеик сам себе си продавал играчи? Филип Здравески 19.09.2023 / 08:50 Фудбал Пари Сен-Жермен би можел да се најде ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Шефот на самопрогласената сепаратистичка држава во Нагорно-Карабах во четвртокот рече дека ентитетот ќе се распушти и ќе престане да постои до крајот на ...
сите 287 | | | веќе видена

Владата на седницата која се одржа утринава донесе неколку одлуки со кои се намалуваат царинските давачки од 65, 55 и 45 отсто на 10 отсто за повеќето ...
сите 260 | | | веќе видена

Последното убиство на мајката на три деца од Кочани со 40 убоди со нож не само што ја потресе македонската јавност, туку многу жестоко го крена гласот на ...
сите 86 | | | веќе видена

Најмалку 113 лица загинаа, а уште 150 се повредени во страотниот пожар што зафати сала за венчавки во северниот дел на Каракош во Ирак. Откриено е дека ...
сите 39 | | | веќе видена

К. Р. (21) е уапсен поради сомнение дека во студентски дом ѝ се заканувал на девојката и ѝ рекол „дека секој што ќе му пријде, вклучително и полицијата, ќе го ...
сите 109 | | | веќе видена

СКОПЈЕ – 286 затвореници кои се осудени на казна затвор до 6 месеци ќе бидат пуштени и ќе бидат слободни граѓани ако Законот за амнестија помине во Собранието ...
сите 160 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

УЕФА започна истрага против ПСЖ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: