Тепачка во скопска Кисела Вода

7 копии

Мајка пријавила дека соседот ја соблекол и ја допирал нејзината малолетна ќерка. - На 25.09.2023 во 12.10 часот во Полициската станица Кисела Вода, 40-годишна ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Вчера полицијата ја приведе 39 годишната Е.Ј од Гостивар, која минатата недела го остави седуммесечното бебе само и без грижа. По пријава во полиција, тим од ...
| | веќе видена | слични
4 копии
3 копии
повеќе

Останато

Шефот на самопрогласената сепаратистичка држава во Нагорно-Карабах во четвртокот рече дека ентитетот ќе се распушти и ќе престане да постои до крајот на ...
сите 280 | | | веќе видена

Владата континуирано ја следи состојбата и навремено носи пакет мерки за ценовна стабилност на домашниот пазар, порача премиерот Димитар Ковачевски, во одговор ...
сите 276 | | | веќе видена

Последното убиство на мајката на три деца од Кочани со 40 убоди со нож не само што ја потресе македонската јавност, туку многу жестоко го крена гласот на ...
сите 86 | | | веќе видена

Најмалку 113 лица загинаа, а уште 150 се повредени во страотниот пожар што зафати сала за венчавки во северниот дел на Каракош во Ирак. Откриено е дека ...
сите 39 | | | веќе видена

К. Р. (21) е уапсен поради сомнение дека во студентски дом ѝ се заканувал на девојката и ѝ рекол „дека секој што ќе му пријде, вклучително и полицијата, ќе го ...
сите 109 | | | веќе видена

СКОПЈЕ – 286 затвореници кои се осудени на казна затвор до 6 месеци ќе бидат пуштени и ќе бидат слободни граѓани ако Законот за амнестија помине во Собранието ...
сите 105 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тепачка во скопска Кисела Вода

Од:
До кого (е-маил):
Порака: