Голем број негативни критики: Јутјуберка нападната бидејќи го натерала синот да позира додека плаче, како би добила лајкови

Јутјуберка од Америка се нашла на удар од критики откако го натерала синот да позира пред камера додека плачел, со цел да добие што повеќе лајкови на ...
| | веќе видена | слични

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган и Илон Mаск неодамна се состанале во Њујорк, а видеото од нивниот разговор станало хит на социјалните мрежи. Ердоган на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бојкотот на дел од делегациите на говорот на рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров, неговите обвинувања кон Западот дека го уништува ОБСЕ, како и ...
сите 664 | | | веќе видена

Жолто известување е глобално полициско предупредување за исчезнато лице. Објавен е за жртви на киднапирања од родители, криминални киднапирања (киднапирања) ...
сите 193 | | | веќе видена

Според извештајот на Центарот за управување со кризи имало вкупно 1.670 повици за итни случаи на Единствениот број за итни случаи 112 во ЦУК, меѓу коишто имало ...
сите 232 | | | веќе видена

МВР соопшти дека денеска во СВР Тетово е извршен службен разговор со 23-годишниот Б.Л. од Мала Речица, кој е второто лице осомничено за симнување на знамето на ...
сите 93 | | | веќе видена

Клиниката за гинекологија и акушерство објави дека вчера во сигурните раце на мама и на тато, дома заминале четирите бебиња од Штип, малата принцеза Леонтина и ...
сите 40 | | | веќе видена

78 проценти покачување на функционерските плати, се многу повеќе од 100 денари кои владата на СДС и Ковачевски ќе им ги даваат на пензионерите и студентите ...
сите 161 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Голем број негативни критики: Јутјуберка нападната бидејќи го натерала синот да позира додека плаче, како би добила лајкови

Од:
До кого (е-маил):
Порака: