Леброн Џејмс го избрка стравот

4 копии

Метлата која Далас ја доби од младиот тим на Оклахома, кој е еден од фаворитите за титулата, на најдобар начин ја отсликува постшампионската сезона на ...
| | веќе видена | слични

Екипата на Далас маверикс ја загуби круната во НБА-лигата откако ланскиот првак беше посрамотен на стартот од плејофот оваа сезона, губејќи со максимални 4-0 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Израелската армија ја гранатираше територијата на Либан во знак на одмазда откако беа истрелани ракети нејзината територија кон Израел. „Шест ракети беа ...
сите 624 | | | веќе видена

Генералниот секретар на СДСМ Љупчо Николовски во гостување во Тема на денот на Сител телевизија истакна дека отсликувањето на вредностите на СДСМ е пресликано ...
сите 368 | | | веќе видена

Претседателот на државата, Стево Пендаровски вели дека доколку Законот за легализација на дивоградбите по втор пат биде донесен од страна на пратениците тој ќе ...
сите 290 | | | веќе видена

Немало крвава престрелка во Ченто со убиени, туку сообраќајна незгода. Со вакво објаснување, доцна вечерва излезе МВР, а откако десетина портали објавија дека ...
сите 64 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Леброн Џејмс го избрка стравот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: